Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Raymond James Coxon na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Raymond James Coxon: údaje v několika řádcích
Cumberland je hvězdou: 100 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 11% všech zobrazení umělce Raymond James Coxon. Následují Tremadoc a Chrysanthemums. Součet prohlídek stránky umělce (400 prohlídek) a děl (700 prohlídek) činí celkem 1 100. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (1 000 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Tmavé tóny (Barevná paleta), což představuje 40% návštěv oproti 22% v katalogu.
Raymond James Coxon: 9 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Raymond James Coxon.
-
1
Cumberland, 1934
100 návštěv · 11,1%
-
2
Tremadoc, 1938
100 návštěv · 11,1%
-
3
Chrysanthemums, 1950
100 návštěv · 11,1%
-
4
Convoy, 1942
100 návštěv · 11,1%
-
5
Playing Marbles, 1928
100 návštěv · 11,1%
-
6
Crackpot Hill, Swaledale, 1940
100 návštěv · 11,1%
-
7
Horse Guards' Riding School
100 návštěv · 11,1%
-
8
Muker Village, Swaledale
100 návštěv · 11,1%
-
9
Model Resting
100 návštěv · 11,1%
Kdy lidé navštěvují stránku Raymond James Coxon?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 600 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Raymond James Coxon prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Raymond James Coxon ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 14,7% | 22,2% |
| Měkké stínění | 47,1% | 22,2% |
| Střední jas | 29,4% | 44,4% |
| Jasná rovnováha | 8,8% | 11,1% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 11,8% | 11,1% |
| Jemné odstíny | 32,4% | 33,3% |
| Vyvážená jemnost | 41,2% | 33,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 14,7% | 22,2% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 61,1% | 40,0% |
| Tmavé tóny | 22,2% | 40,0% |
| Neutrální tóny | 16,7% | 20,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 17,6% | 22,2% |
| Vyvážená | 52,9% | 44,4% |
| Živobylé | 29,4% | 33,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 11,8% | 22,2% |
| Jemný | 41,2% | 44,4% |
| Vyvážený | 14,7% | 11,1% |
| Výrazný | 20,6% | 11,1% |
| Prohlášení | 11,8% | 11,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 5,9% | 11,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,7% | 22,2% |
| Vyvážená harmonie | 14,7% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 58,8% | 66,7% |
| Jednotná paleta | 5,9% | 0,0% |
Jaké jsou nejlepší díla Raymond James Coxon měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Midday | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Model Resting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Knitting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sussex Meadow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henry Moore (1898–1986) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| H. S. Usher (Old Iron Portr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Barn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grassington | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cumberland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Raymond James Coxon?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denních návštěv u Raymond James Coxon a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 100 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 100 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Raymond James Coxon
Která díla od Raymond James Coxon si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Cumberland s 100 návštěvami nebo 11% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 9 děl.
Jak velké je publikum Raymond James Coxon na ArtsDot.com?
- 1 100 návštěv za dvanáct měsíců: 400 na stránce umělce a 700 u jeho děl.
Která díla Raymond James Coxon nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Tmavé tóny (Barevná paleta) tvoří 40% prohlídek, ačkoliv představují pouze 22% katalogu.