Ramón Casas Publikum a popularita na ArtsDot.com

1866 – 1932

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Ramón Casas na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

Ramón Casas: údaje v několika řádcích

La pereza je hvězdou: 1 500 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 16% všech zobrazení umělce Ramón Casas. Následují Estudio de verano nebo Přijdeš nejprve přes můj tělo a La Sargantain. Součet prohlídek stránky umělce (10 200 prohlídek) a děl (6 800 prohlídek) činí celkem 17 000. Zájem klesl o 42% v období od Zář 2026 do Říj 2026. Nejlepší měsíc: Zář 2026 (7 600 návštěv). Nejčastější jazyky publika: německy (35%), španělsky (18%) a estonsky (15%). Nejčastější země diváků: Německo (41%), Estonsko (15%) a Španělsko (9%). Podle zařízení: počítače (52%), telefony (39%) a tablety (9%). Návštěvy vykazují preferenci pro Klidná atmosféra (Atmosféra), což představuje 30% návštěv oproti 4% v katalogu.

Ramón Casas: 10 děl, na která se lidé dívají jako první

Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Ramón Casas.

  1. La pereza 1 La pereza, 1898 1 500 návštěv · 15,6%
  2. Estudio de verano nebo Přijdeš nejprve přes můj tělo 2 Estudio de verano nebo Přijdeš nejprve přes můj tělo, 1893 1 100 návštěv · 11,5%
  3. La Sargantain 3 La Sargantain, 1907 700 návštěv · 7,3%
  4. Foreshortened female nude 4 Foreshortened female nude, 1894 500 návštěv · 5,2%
  5. Out of Doors 5 Out of Doors, 1891 400 návštěv · 4,2%
  6. Garrote vil 6 Garrote vil, 1894 400 návštěv · 4,2%
  7. Dance at the Moulin de la Galette 7 Dance at the Moulin de la Galette, 1890 300 návštěv · 3,1%
  8. Female nude 8 Female nude, 1894 300 návštěv · 3,1%
  9. Female portrait 9 Female portrait, 1904 300 návštěv · 3,1%
  10. Mezi dvěma kapitolami 10 Mezi dvěma kapitolami, 1890 300 návštěv · 3,1%

Kdy lidé navštěvují stránku Ramón Casas?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Tabulka dat
MěsícProfil umělceStránky děl
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 2026100100
Čec 20267003 400
Srp 2026200500
Zář 20266 5001 100
Říj 20262 7001 700

Kdy jsou díla umělce Ramón Casas prohlížena?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Jaké jsou nejlepší díla Ramón Casas měsíc po měsíci?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Tabulka dat
DíloLis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026Říj 2026
La pereza000000001000100500
A l'estiu tota cuca viu00000000200000
The Lyceum00000000001000
Portrait of Isabel Llorach000000000000
Portrait of Senyora Baladia000000000000
Study from Life for the Por…000000000000
Tom Roberts000000000000
Portrait of Montserrat Carbó000000000000
Dona rera persiana (Woman A…000000000000
Montserrat Casas000000000000

Jaká zařízení používá publikum umělce Ramón Casas?

Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

Tabulka dat
ZařízeníNávštěvySdílet
počítače8 90052,4%
telefony6 60038,8%
tablety1 5008,8%

Jakými jazyky mluví publikum umělce Ramón Casas?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Tabulka dat
JazykNávštěvySdílet
německy1 20035,3%
španělsky60017,6%
estonsky50014,7%
japonsky3008,8%
rusky3008,8%
anglicky2005,9%
francouzsky1002,9%
italsky1002,9%
korejsky1002,9%

Kolik je denních návštěv u Ramón Casas a v následujících třech týdnech?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Tabulka dat
DenNávštěvy
so 17 Říj0
ne 18 Říj200
po 19 Říj200
út 20 Říj0
st 21 Říj600
čt 22 Říj100
pá 23 Říj300
so 24 Říj600
ne 25 Říj300
po 26 Říj400
út 27 Říj400
st 28 Říj500
čt 29 Říj200
pá 30 Říj1 600
so 31 Říj600
ne 1 Lis600
po 2 Lis600
út 3 Lis600
st 4 Lis100
čt 5 Lis300
pá 6 Lis300
so 7 Lis (předpověď)500
ne 8 Lis (předpověď)500
po 9 Lis (předpověď)500
út 10 Lis (předpověď)400
st 11 Lis (předpověď)500
čt 12 Lis (předpověď)300
pá 13 Lis (předpověď)1 000
so 14 Lis (předpověď)600
ne 15 Lis (předpověď)600
po 16 Lis (předpověď)600
út 17 Lis (předpověď)500
st 18 Lis (předpověď)600
čt 19 Lis (předpověď)300
pá 20 Lis (předpověď)1 100
so 21 Lis (předpověď)700
ne 22 Lis (předpověď)600
po 23 Lis (předpověď)700
út 24 Lis (předpověď)600
st 25 Lis (předpověď)700
čt 26 Lis (předpověď)400
pá 27 Lis (předpověď)1 300

Časté dotazy o Ramón Casas

Která díla od Ramón Casas si lidé nejčastěji prohlížejí?

Nejprve La pereza s 1 500 návštěvami nebo 16% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.

Jak velké je publikum Ramón Casas na ArtsDot.com?

17 000 návštěv za dvanáct měsíců: 10 200 na stránce umělce a 6 800 u jeho děl.

Jaká zařízení přitahují publikum Ramón Casas?

Publikum pochází z počítače (52%), telefony (39%) a tablety (9%); počítače tvoří 52% návštěv.

Jakým jazykem mluví publikum umělce Ramón Casas?

německy (35%), španělsky (18%) a estonsky (15%). Prvním jazykem je německy, který pokrývá 35% návštěvníků.

Která díla Ramón Casas nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?

Díla s tagem Klidná atmosféra (Atmosféra) tvoří 30% prohlídek, ačkoliv představují pouze 4% katalogu.