Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Rádža Ravi Varma na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Rádža Ravi Varma v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Rádža Ravi Varma na ArtsDot.com dílo Nair Lady With A Mirror: 600 návštěv, což představuje 5% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Music Hath Charms (Kadambari) a Ravana Carrying Off Sita and Opposed by Jatayu. Celkem bylo zaznamenáno 14 200 návštěv u Rádža Ravi Varma: 2 700 návštěv stránky umělce a 11 500 návštěv stránek jednotlivých děl. Zánikající pozornost roste: počet návštěv vzrostl o 25% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 10 700 návštěvami. Uživatelé prohlížejí na počítače (91%), telefony (8%) a tablety (1%). Návštěvníci mají sklon k Vyvážená (Intenzita barev): 56% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 36% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených děl umělce Rádža Ravi Varma
Toto je 10 děl umělce Rádža Ravi Varma, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Rádža Ravi Varma?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
700
Čec 2026
2 000
8 700
Srp 2026
100
1 100
Zář 2026
500
1 000
Jak často jsou prohlíženy díla autora Rádža Ravi Varma?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Rádža Ravi Varma?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klasické
36,7%
21,3%
Elegance
23,3%
25,5%
Romantický
6,7%
16,0%
Eterický
3,3%
10,6%
Pokojný
6,7%
9,6%
Nostalgický
13,3%
6,4%
Dramatický
3,3%
6,4%
Klidná atmosféra
6,7%
4,3%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
44,8%
27,5%
Romantický
20,7%
28,6%
Melancholický
13,8%
13,2%
Klidná
6,9%
11,0%
Pokojný
3,5%
8,8%
Výrazný
3,5%
4,4%
Dramatický
0,0%
3,3%
Energický
3,5%
1,1%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
34,0%
27,6%
Měkké stínění
22,0%
37,0%
Střední jas
10,0%
14,2%
Jasná rovnováha
4,0%
3,1%
Luminózní
30,0%
18,1%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
26,0%
18,9%
Jemné odstíny
24,0%
19,7%
Vyvážená jemnost
32,0%
40,2%
Jasná barevná přítomnost
18,0%
20,5%
Sytá barva
0,0%
0,8%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
40,0%
50,9%
Tmavé tóny
20,0%
24,1%
Monochromní
13,3%
9,5%
Neutrální tóny
8,9%
10,3%
Pastelové barvy
15,6%
5,2%
Přírodní motivy
2,2%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
28,0%
18,9%
Vyvážená
36,0%
55,9%
Živobylé
36,0%
25,2%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
50,0%
33,9%
Jemný
30,0%
19,7%
Vyvážený
14,0%
24,4%
Výrazný
2,0%
15,0%
Prohlášení
4,0%
7,1%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
4,0%
3,9%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
14,2%
Vyvážená harmonie
12,0%
6,3%
Silná barevná jednotnost
36,0%
52,8%
Jednotná paleta
38,0%
22,8%
Která díla umělce Rádža Ravi Varma jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Bombay Singer (Bombay Songs…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
0
The Maharani of Travancore
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Radha in the Moonlight
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Maharani Chimnabai II
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Keechaka and Sairandhri
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Damayanti And Hamsam
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Tamil Lady Playing the Sw…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Lady Making A Garland
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Reclining Nair Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
His Highness Chamarajendra…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaká zařízení používají návštěvníci Rádža Ravi Varma?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
12 900
90,8%
telefony
1 200
8,5%
tablety
100
0,7%
Jakými jazyky se používají návštěvníci Rádža Ravi Varma?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
600
42,9%
francouzsky
300
21,4%
japonsky
200
14,3%
španělsky
100
7,1%
hindsky
100
7,1%
rusky
100
7,1%
Kolik návštěv má Rádža Ravi Varma denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
600
út 29 Zář
300
st 30 Zář
100
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
200
so 3 Říj
300
ne 4 Říj
700
po 5 Říj
400
út 6 Říj
400
st 7 Říj
200
čt 8 Říj
200
pá 9 Říj
300
so 10 Říj
200
ne 11 Říj
1 400
po 12 Říj
2 200
út 13 Říj
100
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
800
pá 16 Říj
300
so 17 Říj
0
ne 18 Říj (předpověď)
1 500
po 19 Říj (předpověď)
2 300
út 20 Říj (předpověď)
600
st 21 Říj (předpověď)
200
čt 22 Říj (předpověď)
700
pá 23 Říj (předpověď)
600
so 24 Říj (předpověď)
400
ne 25 Říj (předpověď)
1 800
po 26 Říj (předpověď)
2 700
út 27 Říj (předpověď)
700
st 28 Říj (předpověď)
300
čt 29 Říj (předpověď)
800
pá 30 Říj (předpověď)
700
so 31 Říj (předpověď)
400
ne 1 Lis (předpověď)
2 000
po 2 Lis (předpověď)
3 100
út 3 Lis (předpověď)
800
st 4 Lis (předpověď)
300
čt 5 Lis (předpověď)
1 000
pá 6 Lis (předpověď)
800
so 7 Lis (předpověď)
500
Otázky týkající se Rádža Ravi Varma na ArtsDot.com
Která díla umělce Rádža Ravi Varma jsou nejoblíbenější?
Nejobliíbenějším dílem je Nair Lady With A Mirror se 600 návštěvami (5% všech zobrazení umělce Rádža Ravi Varma). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Rádža Ravi Varma na ArtsDot.com?
Za posledních dvanáct měsíců získal/a Rádža Ravi Varma celkem 14 200 návštěv: 2 700 na stránce umělce a 11 500 na stránkách jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních se pohybují návštěvníci Rádža Ravi Varma?
Většinou na počítače (91%), telefony (8%) a tablety (1%): 91% návštěv pochází z zařízení počítače.
Jaké díla preferují návštěvníci Rádža Ravi Varma?
Preferují Vyvážená (Intenzita barev): 56% návštěv oproti 36% v katalogu umělce.