Rafael De Penagos Statistiky návštěvnosti a nejvyhledávanější díla

1889 – 1954

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Rafael De Penagos na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

Krátká verze pro Rafael De Penagos

Lidé otevírají Untitled (551) častěji než jakékoliv jiné dílo od Rafael De Penagos: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 6% všech zobrazení. Untitled (168) a Untitled (205) doplňují pódiun. Rafael De Penagos celkem zaznamenal 6 100 návštěv, z toho 1 000 na stránce umělce a 5 100 u jednotlivých děl. Trend mírně klesá: v období Zář 2026 bylo o 100% méně návštěv než v období Srp 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 5 500 návštěvami. Počet návštěv rozdělený podle počítače (98%) a telefony (2%). Jedna kategorie vyčnívá: Jasná rovnováha (Jasnost světla) si připomíná 42% návštěv, přestože tvoří pouze 28% katalogu.

Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Rafael De Penagos

Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce Rafael De Penagos s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.

  1. Untitled (551) 1 Untitled (551) 300 návštěv · 5,7%
  2. Untitled (168) 2 Untitled (168) 200 návštěv · 3,8%
  3. Untitled (205) 3 Untitled (205) 200 návštěv · 3,8%
  4. Untitled (216) 4 Untitled (216) 200 návštěv · 3,8%
  5. Untitled (862) 5 Untitled (862) 200 návštěv · 3,8%
  6. Untitled (957) 6 Untitled (957) 200 návštěv · 3,8%
  7. Untitled (917) 7 Untitled (917) 200 návštěv · 3,8%
  8. Untitled (920) 8 Untitled (920) 200 návštěv · 3,8%
  9. Untitled (443) 9 Untitled (443) 200 návštěv · 3,8%
  10. Illustration of Saint Manuel Bueno, martyr 10 Illustration of Saint Manuel Bueno, martyr 100 návštěv · 1,9%

Jaká je popularita stránky Rafael De Penagos měsíc od měsíce?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Zobrazit údaje pod tímto grafem
MěsícProfil umělceStránky děl
Říj 202500
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 2026100400
Čec 20269004 600
Srp 20260100
Zář 202600

Jakou pozornost získávají díla Rafael De Penagos celkově?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Rafael De Penagos v průběhu roku?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Zobrazit údaje pod tímto grafem
DíloŘíj 2025Lis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026
Untitled (100)00000000001000
Untitled (848)000000000000
Untitled (677)000000000000
Untitled (883)00000000010000
Untitled (369)00000000010000
Untitled (957)00000000020000
Untitled (216)00000000020000
Untitled (282)000000000000
Untitled (592)000000000000
Untitled (419)00000000010000

Telefony, tablety nebo počítače: jak je Rafael De Penagos vnímán/a?

Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

Zobrazit údaje pod tímto grafem
ZařízeníNávštěvySdílet
počítače6 00098,4%
telefony1001,6%

V jakých jazycích je Rafael De Penagos čtená?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Jak vypadají denní návštěvy u Rafael De Penagos a jaký je výhled na budoucnost?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Zobrazit údaje pod tímto grafem
DenNávštěvy
ne 27 Zář0
po 28 Zář0
út 29 Zář0
st 30 Zář0
čt 1 Říj0
pá 2 Říj0
so 3 Říj0
ne 4 Říj0
po 5 Říj0
út 6 Říj0
st 7 Říj0
čt 8 Říj100
pá 9 Říj0
so 10 Říj0
ne 11 Říj0
po 12 Říj0
út 13 Říj100
st 14 Říj0
čt 15 Říj0
pá 16 Říj0
so 17 Říj0
ne 18 Říj (předpověď)0
po 19 Říj (předpověď)0
út 20 Říj (předpověď)100
st 21 Říj (předpověď)0
čt 22 Říj (předpověď)100
pá 23 Říj (předpověď)0
so 24 Říj (předpověď)0
ne 25 Říj (předpověď)0
po 26 Říj (předpověď)0
út 27 Říj (předpověď)100
st 28 Říj (předpověď)0
čt 29 Říj (předpověď)100
pá 30 Říj (předpověď)0
so 31 Říj (předpověď)0
ne 1 Lis (předpověď)0
po 2 Lis (předpověď)0
út 3 Lis (předpověď)100
st 4 Lis (předpověď)0
čt 5 Lis (předpověď)100
pá 6 Lis (předpověď)0
so 7 Lis (předpověď)0

Rafael De Penagos: rychlé odpovědi

Které dílo má u Rafael De Penagos nejvyšší počet zhlédnutí?

Je to Untitled (551): 300 návštěv, což představuje 6% z celkového počtu zhlédnutí umělce Rafael De Penagos. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.

Kolik návštěv má Rafael De Penagos?

6 100 za posledních dvanáct měsíců, z toho 1 000 na stránce umělce a 5 100 u jednotlivých děl.

Prohlížejí se lidé na díla Rafael De Penagos na telefonu nebo na počítači?

Obě: podíl návštěv podle počítače (98%) a telefony (2%); vede počítače s podílem 98%.

Existuje nějaký druh díla od Rafael De Penagos, který lidé preferují?

Ano, Jasná rovnováha (Jasnost světla): 42% návštěv pro 28% katalogu.