Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Rafael Coronel na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Rafael Coronel v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Rafael Coronel na ArtsDot.com dílo Tulyehualco, La Carbonera: 1 100 návštěv, což představuje 55% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Beatificación a Tiziano y su mujer. Celkem bylo zaznamenáno 2 200 návštěv u Rafael Coronel: 700 návštěv stránky umělce a 1 500 návštěv stránek jednotlivých děl. Zánikající pozornost roste: počet návštěv vzrostl o 150% v období od Zář 2026 do Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Říj 2026 s 1 000 návštěvami. Návštěvníci mají sklon k Zemité tóny (Barevná paleta): 100% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 40% katalogu umělce.
4 nejvíce prohlížených děl umělce Rafael Coronel
Toto je 4 děl umělce Rafael Coronel, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Rafael Coronel?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 200 | 400 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 400 |
| Říj 2026 | 500 | 500 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora Rafael Coronel?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Rafael Coronel?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 57,1% | 60,0% |
| Měkké stínění | 42,9% | 40,0% |
| Střední jas | 0,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 42,9% | 35,0% |
| Jemné odstíny | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 42,9% | 65,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 14,3% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 40,0% | 100,0% |
| Monochromní | 40,0% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 20,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 42,9% | 35,0% |
| Vyvážená | 42,9% | 65,0% |
| Živobylé | 14,3% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 71,4% | 60,0% |
| Jemný | 14,3% | 5,0% |
| Vyvážený | 14,3% | 35,0% |
| Výrazný | 0,0% | 0,0% |
| Prohlášení | 0,0% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,3% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,3% | 35,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 28,6% | 5,0% |
| Jednotná paleta | 42,9% | 60,0% |
Která díla umělce Rafael Coronel jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sue ntilde os antiguos (La… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tiziano y su mujer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Title translation: The Fami… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tulyehualco, La Carbonera | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 400 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sue ntilde os Antiguos No.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beatificación | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 |
Jakými jazyky se používají návštěvníci Rafael Coronel?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 400 | 80,0% |
| španělsky | 100 | 20,0% |
Kolik návštěv má Rafael Coronel denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 100 |
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 100 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 700 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se Rafael Coronel na ArtsDot.com
Která díla umělce Rafael Coronel jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je Tulyehualco, La Carbonera se 1 100 návštěvami (55% všech zobrazení umělce Rafael Coronel). Výše uvedené pořadí obsahuje 4 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Rafael Coronel na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a Rafael Coronel celkem 2 200 návštěv: 700 na stránce umělce a 1 500 na stránkách jednotlivých děl.
Jaké díla preferují návštěvníci Rafael Coronel?
- Preferují Zemité tóny (Barevná paleta): 100% návštěv oproti 40% v katalogu umělce.