Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Plautilla Nelli na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Plautilla Nelli: údaje v několika řádcích
Saint Catherine with a Lily je hvězdou: 500 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 83% všech zobrazení umělce Plautilla Nelli. Následují Lamentation with Saints (detail). Součet prohlídek stránky umělce (400 prohlídek) a děl (600 prohlídek) činí celkem 1 000. Nejlepší měsíc: Zář 2026 (800 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Vyvážená harmonie (Harmonie barev), což představuje 83% návštěv oproti 25% v katalogu.
Plautilla Nelli: 2 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Plautilla Nelli.
Kdy lidé navštěvují stránku Plautilla Nelli?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 100 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 300 | 500 |
Kdy jsou díla umělce Plautilla Nelli prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Plautilla Nelli ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 25,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 62,5% | 100,0% |
| Střední jas | 12,5% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 50,0% | 83,3% |
| Jemné odstíny | 37,5% | 16,7% |
| Vyvážená jemnost | 12,5% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 50,0% | 83,3% |
| Vyvážená | 50,0% | 16,7% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 12,5% | 0,0% |
| Vyvážený | 12,5% | 0,0% |
| Výrazný | 12,5% | 0,0% |
| Prohlášení | 62,5% | 100,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,5% | 16,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 25,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 25,0% | 83,3% |
| Silná barevná jednotnost | 12,5% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 25,0% | 0,0% |
Jaké jsou nejlepší díla Plautilla Nelli měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lamentation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child with Sts… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lamentation with Saints (de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Saint Catherine with a Lily | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 400 |
| Our Lady of Sorrows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Plautilla Nelli | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pentecost | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Supper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Plautilla Nelli?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| španělsky | 300 | 75,0% |
| francouzsky | 100 | 25,0% |
Kolik je denních návštěv u Plautilla Nelli a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 100 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 100 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 100 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 200 |
| út 3 Lis (předpověď) | 100 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 200 |
Časté dotazy o Plautilla Nelli
Která díla od Plautilla Nelli si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Saint Catherine with a Lily s 500 návštěvami nebo 83% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 2 děl.
Jak velké je publikum Plautilla Nelli na ArtsDot.com?
- 1 000 návštěv za dvanáct měsíců: 400 na stránce umělce a 600 u jeho děl.
Která díla Plautilla Nelli nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Vyvážená harmonie (Harmonie barev) tvoří 83% prohlídek, ačkoliv představují pouze 25% katalogu.