Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Pieter Claesz na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Pieter Claesz: údaje v několika řádcích
Still-life With A Skull And Writing Quill je hvězdou: 500 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 28% všech zobrazení umělce Pieter Claesz. Následují Vanitas With Violin And Glass Ball a Vanitas With Violin And Glass Ball_2. Součet prohlídek stránky umělce (600 prohlídek) a děl (1 700 prohlídek) činí celkem 2 300. Zájem roste, počet návštěv se mezi Srp 2026 a Zář 2026 zvýšil o 300%. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (1 600 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Nejtmavší (Jasnost světla), což představuje 67% návštěv oproti 43% v katalogu.
Pieter Claesz: 9 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Pieter Claesz.
-
1
Still-life With A Skull And Writing Quill
500 návštěv · 27,8%
-
2
Vanitas With Violin And Glass Ball
300 návštěv · 16,7%
-
3
Vanitas With Violin And Glass Ball_2
300 návštěv · 16,7%
-
4
Still-life With Oysters
200 návštěv · 11,1%
-
5
P. Still life with clay pipes, Erem, 1636
100 návštěv · 5,6%
-
6
Fish Still Life, oil on wood, Musée du Louvre,, 1637
100 návštěv · 5,6%
-
7
Still-life_2
100 návštěv · 5,6%
-
8
Still Life with Wine and Smoking Implements
100 návštěv · 5,6%
-
9
Still-life_-
100 návštěv · 5,6%
Kdy lidé navštěvují stránku Pieter Claesz?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 100 |
| Čec 2026 | 400 | 1 200 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 400 |
Kdy jsou díla umělce Pieter Claesz prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Pieter Claesz ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 42,9% | 66,7% |
| Měkké stínění | 57,1% | 33,3% |
| Střední jas | 0,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 23,8% | 44,4% |
| Jemné odstíny | 28,6% | 33,3% |
| Vyvážená jemnost | 28,6% | 11,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 19,1% | 11,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 33,3% | 50,0% |
| Vyvážená | 52,4% | 44,4% |
| Živobylé | 14,3% | 5,6% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 9,5% | 27,8% |
| Vyvážený | 47,6% | 27,8% |
| Výrazný | 9,5% | 0,0% |
| Prohlášení | 33,3% | 44,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 4,8% | 16,7% |
| Silná barevná jednotnost | 52,4% | 61,1% |
| Jednotná paleta | 42,9% | 22,2% |
Jaké jsou nejlepší díla Pieter Claesz měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vanitas With Violin And Gla… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Still-life With Musical Ins… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-life With Oysters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Vanitas With Violin And Gla… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Still-life With Turkey-pie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-life With A Skull And… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 400 |
| Still-life_2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| P. Still life with clay pip… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still-life With Great Golde… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breakfast-piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Pieter Claesz?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| německy | 200 | 100,0% |
Kolik je denních návštěv u Pieter Claesz a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 200 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 300 |
| čt 15 Říj | 200 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 300 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 300 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 400 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 400 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 300 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 200 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 500 |
| po 2 Lis (předpověď) | 200 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 500 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 300 |
Časté dotazy o Pieter Claesz
Která díla od Pieter Claesz si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Still-life With A Skull And Writing Quill s 500 návštěvami nebo 28% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 9 děl.
Jak velké je publikum Pieter Claesz na ArtsDot.com?
- 2 300 návštěv za dvanáct měsíců: 600 na stránce umělce a 1 700 u jeho děl.
Která díla Pieter Claesz nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Nejtmavší (Jasnost světla) tvoří 67% prohlídek, ačkoliv představují pouze 43% katalogu.