Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Philippe-Auguste Hennequin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Philippe-Auguste Hennequin
Lidé otevírají LA PHILOSOPHIE ECARTANT LES NUAGES QUI CACHAIENT LA VERITE LE TRIOMPHE DU PEUPLE FRANCAIS, OU LE 10 AOUT, ALLEGORIE RELATIVE A CETTE JOURNEE CELEBRE častěji než jakékoliv jiné dílo od Philippe-Auguste Hennequin: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 33% všech zobrazení. L'HERCULE FRANCAIS a LES REMORDS D'ORESTE doplňují pódiun. Philippe-Auguste Hennequin celkem zaznamenal 500 návštěv, z toho 0 na stránce umělce a 500 u jednotlivých děl. Vrcholem byl Říj 2026 s 300 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Výrazný (Emoční náboj) si připomíná 100% návštěv, přestože tvoří pouze 33% katalogu.
Top 4: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Philippe-Auguste Hennequin
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 4 děl umělce Philippe-Auguste Hennequin s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
LA PHILOSOPHIE ECARTANT LES NUAGES QUI CACHAIENT LA VERITE LE TRIOMPHE DU PEUPLE FRANCAIS, OU LE 10 AOUT, ALLEGORIE RELATIVE A CETTE JOURNEE CELEBRE
200 návštěv · 33,3%
-
2
L'HERCULE FRANCAIS
200 návštěv · 33,3%
-
3
LES REMORDS D'ORESTE
100 návštěv · 16,7%
-
4
NAPOLEON AU CAMP DE BOULOGNE DISTRIBUE LES CROIX DE LA LEGION D'HONNEUR.16 AOUT 1804
100 návštěv · 16,7%
Jaká je popularita stránky Philippe-Auguste Hennequin měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 100 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 300 |
Jakou pozornost získávají díla Philippe-Auguste Hennequin celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Philippe-Auguste Hennequin?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Výrazný | 33,3% | 100,0% |
| Dramatický | 33,3% | 0,0% |
| Reflektivní | 33,3% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 33,3% | 50,0% |
| Měkké stínění | 22,2% | 0,0% |
| Střední jas | 44,4% | 50,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 44,4% | 50,0% |
| Jemné odstíny | 22,2% | 16,7% |
| Vyvážená jemnost | 33,3% | 33,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 44,4% | 50,0% |
| Vyvážená | 44,4% | 16,7% |
| Živobylé | 11,1% | 33,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 11,1% | 0,0% |
| Vyvážený | 22,2% | 33,3% |
| Výrazný | 22,2% | 16,7% |
| Prohlášení | 44,4% | 50,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 11,1% | 33,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 11,1% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 11,1% | 16,7% |
| Silná barevná jednotnost | 44,4% | 16,7% |
| Jednotná paleta | 22,2% | 33,3% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Philippe-Auguste Hennequin v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| L'HERCULE FRANCAIS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Ceiling: The French Hercules | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait of the artist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LA PHILOSOPHIE ECARTANT LES… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| NAPOLEON AU CAMP DE BOULOGN… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| DOMINIQUE CATHERINE, MARQUI… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LES REMORDS D'ORESTE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bataille de Quiberon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Napoleon I, at the Boulogne… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Philippe-Auguste Hennequin čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy u Philippe-Auguste Hennequin a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 200 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
Philippe-Auguste Hennequin: rychlé odpovědi
Které dílo má u Philippe-Auguste Hennequin nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to LA PHILOSOPHIE ECARTANT LES NUAGES QUI CACHAIENT LA VERITE LE TRIOMPHE DU PEUPLE FRANCAIS, OU LE 10 AOUT, ALLEGORIE RELATIVE A CETTE JOURNEE CELEBRE: 200 návštěv, což představuje 33% z celkového počtu zhlédnutí umělce Philippe-Auguste Hennequin. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 4.
Kolik návštěv má Philippe-Auguste Hennequin?
- 500 za posledních dvanáct měsíců, z toho 0 na stránce umělce a 500 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Philippe-Auguste Hennequin, který lidé preferují?
- Ano, Výrazný (Emoční náboj): 100% návštěv pro 33% katalogu.