Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Petr Filipsov na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Petr Filipsov v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Petr Filipsov na ArtsDot.com dílo Spectrocoupling: 900 návštěv, což představuje 27% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Impeller a Art-O-Matic Cudacutie. Celkem bylo zaznamenáno 3 100 návštěv u Petr Filipsov: 1 500 návštěv stránky umělce a 1 600 návštěv stránek jednotlivých děl. Zánikající pozornost roste: počet návštěv vzrostl o 300% v období od Zář 2026 do Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 2 000 návštěvami. Uživatelé prohlížejí na počítače (74%), telefony (23%) a tablety (3%). Návštěvníci mají sklon k Tmavé tóny (Barevná paleta): 58% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 20% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených děl umělce Petr Filipsov
Toto je 10 děl umělce Petr Filipsov, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
-
1
Spectrocoupling
900 návštěv · 27,3%
-
2
Impeller
800 návštěv · 24,2%
-
3
Art-O-Matic Cudacutie
300 návštěv · 9,1%
-
4
Custom Print No. II
200 návštěv · 6,1%
-
5
Custom print i
200 návštěv · 6,1%
-
6
Custom painting no. - (2)
200 návštěv · 6,1%
-
7
Custom painting number
100 návštěv · 3,0%
-
8
Six times eight, dreaming
100 návštěv · 3,0%
-
9
8. TransORBITALmission
100 návštěv · 3,0%
-
10
2. PNEUmatics
100 návštěv · 3,0%
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Petr Filipsov?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 700 | 1 300 |
| Srp 2026 | 400 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 300 | 100 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora Petr Filipsov?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Petr Filipsov?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 5,4% | 6,1% |
| Měkké stínění | 32,4% | 60,6% |
| Střední jas | 35,1% | 24,2% |
| Jasná rovnováha | 21,6% | 9,1% |
| Luminózní | 5,4% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 16,2% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 29,7% | 12,1% |
| Vyvážená jemnost | 27,0% | 27,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 27,0% | 60,6% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 51,4% | 33,3% |
| Tmavé tóny | 20,0% | 57,6% |
| Neutrální tóny | 25,7% | 9,1% |
| Západ slunce | 2,9% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 5,4% | 0,0% |
| Vyvážená | 64,9% | 48,5% |
| Živobylé | 29,7% | 51,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 2,7% | 0,0% |
| Vyvážený | 8,1% | 0,0% |
| Výrazný | 18,9% | 33,3% |
| Prohlášení | 70,3% | 66,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 59,5% | 51,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 21,6% | 18,2% |
| Vyvážená harmonie | 16,2% | 30,3% |
| Silná barevná jednotnost | 2,7% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Která díla umělce Petr Filipsov jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Impeller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Spectrocoupling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Custom Print No. II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Custom painting number | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Select o mat rear axle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Custom painting no.4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hunter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| For men only starring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (4) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jaká zařízení používají návštěvníci Petr Filipsov?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 300 | 74,2% |
| telefony | 700 | 22,6% |
| tablety | 100 | 3,2% |
Jakými jazyky se používají návštěvníci Petr Filipsov?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 28,6% |
| dánsky | 100 | 14,3% |
| řecky | 100 | 14,3% |
| japonsky | 100 | 14,3% |
| korejsky | 100 | 14,3% |
| rusky | 100 | 14,3% |
Kolik návštěv má Petr Filipsov denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 100 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 100 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 200 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 100 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 100 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 300 |
| po 2 Lis | 200 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 100 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 300 |
| po 9 Lis (předpověď) | 100 |
| út 10 Lis (předpověď) | 100 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 100 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 400 |
| po 16 Lis (předpověď) | 200 |
| út 17 Lis (předpověď) | 200 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 200 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 100 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 400 |
| po 23 Lis (předpověď) | 200 |
| út 24 Lis (předpověď) | 200 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 200 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 100 |
Otázky týkající se Petr Filipsov na ArtsDot.com
Která díla umělce Petr Filipsov jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je Spectrocoupling se 900 návštěvami (27% všech zobrazení umělce Petr Filipsov). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Petr Filipsov na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a Petr Filipsov celkem 3 100 návštěv: 1 500 na stránce umělce a 1 600 na stránkách jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních se pohybují návštěvníci Petr Filipsov?
- Většinou na počítače (74%), telefony (23%) a tablety (3%): 74% návštěv pochází z zařízení počítače.
Jaké díla preferují návštěvníci Petr Filipsov?
- Preferují Tmavé tóny (Barevná paleta): 58% návštěv oproti 20% v katalogu umělce.