Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Pere Serra na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Pere Serra: údaje v několika řádcích
Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells je hvězdou: 200 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 22% všech zobrazení umělce Pere Serra. Následují Monestir De Sant Cugat - Retaule De Pere Serra a Mare De Déu De Sigena. Součet prohlídek stránky umělce (400 prohlídek) a děl (900 prohlídek) činí celkem 1 300. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (1 300 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Vyvážený (Kontrast), což představuje 22% návštěv oproti 8% v katalogu.
Pere Serra: 8 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Pere Serra.
-
1
Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells
200 návštěv · 22,2%
-
2
Monestir De Sant Cugat - Retaule De Pere Serra
100 návštěv · 11,1%
-
3
Mare De Déu De Sigena
100 návštěv · 11,1%
-
4
Madonna with Angels Playing Music, 1390
100 návštěv · 11,1%
-
5
Madonna With Angels Playing Music
100 návštěv · 11,1%
-
6
Crucifixió De Sant Pere. Pintura Gòtica De Pere Serra
100 návštěv · 11,1%
-
7
Virgem
100 návštěv · 11,1%
-
8
Madonna And Child With Saints George And Martin
100 návštěv · 11,1%
Kdy lidé navštěvují stránku Pere Serra?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 900 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Pere Serra prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Pere Serra ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 8,3% | 11,1% |
| Měkké stínění | 58,3% | 55,6% |
| Střední jas | 33,3% | 33,3% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 8,3% | 11,1% |
| Jemné odstíny | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 16,7% | 11,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 75,0% | 77,8% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 83,3% | 77,8% |
| Zemité tóny | 8,3% | 11,1% |
| Neutrální tóny | 8,3% | 11,1% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 8,3% | 11,1% |
| Vyvážená | 41,7% | 44,4% |
| Živobylé | 50,0% | 44,4% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 8,3% | 11,1% |
| Vyvážený | 8,3% | 22,2% |
| Výrazný | 50,0% | 33,3% |
| Prohlášení | 33,3% | 33,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 16,7% | 22,2% |
| Silná barevná jednotnost | 66,7% | 55,6% |
| Jednotná paleta | 16,7% | 22,2% |
Jaké jsou nejlepší díla Pere Serra měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Madonna and Child with Ange… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Taula De La Nativitat, Rpoc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Monestir De Sant Cugat - Re… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mare De Déu De Sigena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Madonna with Angels Playing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Monestir De Sant Cugat - Re… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Crucifixió De Sant Pere. Pi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Aint Peter, Saint Claire, S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint John The Baptist, Sai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Pere Serra?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denních návštěv u Pere Serra a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Pere Serra
Která díla od Pere Serra si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells s 200 návštěvami nebo 22% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 8 děl.
Jak velké je publikum Pere Serra na ArtsDot.com?
- 1 300 návštěv za dvanáct měsíců: 400 na stránce umělce a 900 u jeho děl.
Která díla Pere Serra nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Vyvážený (Kontrast) tvoří 22% prohlídek, ačkoliv představují pouze 8% katalogu.