Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Paul Signac na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Paul Signac v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Paul Signac na ArtsDot.com dílo Směšný smíšek u Saint Tropez: 3 100 návštěv, což představuje 7% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Snídaně (Jídelna) a The Lighthouse, Saint-Tropez. Celkem bylo zaznamenáno 47 700 návštěv u Paul Signac: 6 200 návštěv stránky umělce a 41 500 návštěv stránek jednotlivých děl. Zánikající pozornost roste: počet návštěv vzrostl o 130% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 31 800 návštěvami. O Paul Signac se čte v německy (21%), anglicky (15%) a italsky (13%). Uživatelé prohlížejí na počítače (85%), telefony (13%) a tablety (2%). Návštěvníci mají sklon k Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 38% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 16% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených děl umělce Paul Signac
Toto je 10 děl umělce Paul Signac, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Paul Signac?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
1 200
Čec 2026
2 400
29 400
Srp 2026
300
4 100
Zář 2026
3 300
6 800
Jak často jsou prohlíženy díla autora Paul Signac?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Paul Signac?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
73,3%
79,0%
Klidná atmosféra
20,0%
9,1%
Nostalgický
0,0%
8,8%
Elegance
0,0%
2,1%
Klasické
0,0%
0,4%
Dramatický
0,0%
0,4%
Zemité tóny
6,7%
0,0%
Inspirační
0,0%
0,4%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
60,0%
71,9%
Klidná
26,7%
13,3%
Reflektivní
13,3%
12,3%
Nostalgický
0,0%
1,8%
Energický
0,0%
0,4%
Melancholický
0,0%
0,4%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
0,0%
0,0%
Měkké stínění
0,0%
2,2%
Střední jas
28,0%
30,7%
Jasná rovnováha
40,0%
39,0%
Luminózní
32,0%
28,1%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
34,0%
14,3%
Jemné odstíny
42,0%
31,8%
Vyvážená jemnost
16,0%
38,1%
Jasná barevná přítomnost
8,0%
15,8%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
85,1%
70,6%
Zemité tóny
8,5%
15,8%
Pastelové barvy
4,3%
8,5%
Tmavé tóny
2,1%
2,8%
Metalické tóny
0,0%
1,0%
Přírodní motivy
0,0%
1,0%
Monochromní
0,0%
0,2%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
18,0%
6,3%
Vyvážená
66,0%
55,8%
Živobylé
16,0%
37,9%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
36,0%
18,0%
Jemný
26,0%
26,8%
Vyvážený
10,0%
14,1%
Výrazný
20,0%
17,8%
Prohlášení
8,0%
23,4%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
62,0%
51,3%
Jemně promíchaná paleta
12,0%
11,7%
Vyvážená harmonie
4,0%
14,3%
Silná barevná jednotnost
14,0%
19,5%
Jednotná paleta
8,0%
3,2%
Která díla umělce Paul Signac jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Směšný smíšek u Saint Tropez
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 600
200
700
Snídaně (Jídelna)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
200
1 200
Boulevard de Clichy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Two Cypresses, Mistral, Opu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
500
The dining room, Opus 152
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Capo de Noli
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
300
0
Notre-Dame-de-la-Garde (La…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
300
Riverbank, Les Andelys
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Portrait of Felix Feneon, O…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Papal Palace, Avignon,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
200
Jaká zařízení používají návštěvníci Paul Signac?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
40 400
84,7%
telefony
6 400
13,4%
tablety
900
1,9%
Jakými jazyky se používají návštěvníci Paul Signac?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
německy
1 300
21,0%
anglicky
900
14,5%
italsky
800
12,9%
španělsky
700
11,3%
nizozemsky
600
9,7%
polsky
500
8,1%
Chinese
400
6,5%
česky
300
4,8%
japonsky
200
3,2%
arabsky
100
1,6%
Kolik návštěv má Paul Signac denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
so 26 Zář
200
ne 27 Zář
500
po 28 Zář
1 100
út 29 Zář
800
st 30 Zář
600
čt 1 Říj
900
pá 2 Říj
200
so 3 Říj
600
ne 4 Říj
600
po 5 Říj
1 100
út 6 Říj
0
st 7 Říj
1 700
čt 8 Říj
2 000
pá 9 Říj
1 200
so 10 Říj
600
ne 11 Říj
800
po 12 Říj
500
út 13 Říj
800
st 14 Říj
900
čt 15 Říj
600
pá 16 Říj
800
so 17 Říj (předpověď)
400
ne 18 Říj (předpověď)
600
po 19 Říj (předpověď)
900
út 20 Říj (předpověď)
500
st 21 Říj (předpověď)
1 000
čt 22 Říj (předpověď)
1 100
pá 23 Říj (předpověď)
700
so 24 Říj (předpověď)
500
ne 25 Říj (předpověď)
600
po 26 Říj (předpověď)
900
út 27 Říj (předpověď)
500
st 28 Říj (předpověď)
1 100
čt 29 Říj (předpověď)
1 200
pá 30 Říj (předpověď)
700
so 31 Říj (předpověď)
500
ne 1 Lis (předpověď)
700
po 2 Lis (předpověď)
900
út 3 Lis (předpověď)
600
st 4 Lis (předpověď)
1 100
čt 5 Lis (předpověď)
1 200
pá 6 Lis (předpověď)
800
Otázky týkající se Paul Signac na ArtsDot.com
Která díla umělce Paul Signac jsou nejoblíbenější?
Nejobliíbenějším dílem je Směšný smíšek u Saint Tropez se 3 100 návštěvami (7% všech zobrazení umělce Paul Signac). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Paul Signac na ArtsDot.com?
Za posledních dvanáct měsíců získal/a Paul Signac celkem 47 700 návštěv: 6 200 na stránce umělce a 41 500 na stránkách jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních se pohybují návštěvníci Paul Signac?
Většinou na počítače (85%), telefony (13%) a tablety (2%): 85% návštěv pochází z zařízení počítače.
Kterými jazyky lidé čtou o Paul Signac?
Nejpoužívanějšími jazyky jsou německy (21%), anglicky (15%) a italsky (13%). S podílem 21% návštěvníků dominuje jazyk německy.
Jaké díla preferují návštěvníci Paul Signac?
Preferují Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 38% návštěv oproti 16% v katalogu umělce.