Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Paul Manship na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Paul Manship
Lidé otevírají End of Day častěji než jakékoliv jiné dílo od Paul Manship: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 3% všech zobrazení. John Johansen Portrait Medal (obverse) a United Fruit Company Medal (obverse) doplňují pódiun. Paul Manship celkem zaznamenal 8 700 návštěv, z toho 1 200 na stránce umělce a 7 500 u jednotlivých děl. Vrcholem byl Čec 2026 s 7 700 návštěvami. Počet návštěv rozdělený podle počítače (98%) a telefony (2%). Jedna kategorie vyčnívá: Nostalgický (Atmosféra) si připomíná 67% návštěv, přestože tvoří pouze 0% katalogu.
Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Paul Manship
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce Paul Manship s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
End of Day, 1909
300 návštěv · 3,3%
-
2
John Johansen Portrait Medal (obverse), 1959
200 návštěv · 2,2%
-
3
United Fruit Company Medal (obverse), 1943
200 návštěv · 2,2%
-
4
Joan of Arc Medal, 1915
200 návštěv · 2,2%
-
5
Crowned Crane, 1932
200 návštěv · 2,2%
-
6
Robert Frost, 1943
100 návštěv · 1,1%
-
7
Study for Osborne Gates The Fox and the Crow, 1952
100 návštěv · 1,1%
-
8
(Dancing Female Nude with Flying Drapery), 1930
100 návštěv · 1,1%
-
9
John Barton Payne Award, Virginia Museum of Fine Arts, reverse, 1933
100 návštěv · 1,1%
-
10
Garden of Eden Sundial, 1941
100 návštěv · 1,1%
Jaká je popularita stránky Paul Manship měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 200 | 200 |
| Čec 2026 | 900 | 6 800 |
| Srp 2026 | 100 | 500 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jakou pozornost získávají díla Paul Manship celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Paul Manship?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nostalgický | 0,0% | 66,7% |
| Klasické | 0,0% | 33,3% |
| Eterický | 100,0% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 38,0% | 40,2% |
| Měkké stínění | 8,0% | 7,6% |
| Střední jas | 18,0% | 7,6% |
| Jasná rovnováha | 14,0% | 10,9% |
| Luminózní | 22,0% | 33,7% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 68,0% | 63,0% |
| Jemné odstíny | 4,0% | 10,9% |
| Vyvážená jemnost | 16,0% | 17,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 12,0% | 8,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 51,1% | 45,8% |
| Neutrální tóny | 25,5% | 36,1% |
| Pastelové barvy | 10,6% | 6,0% |
| Monochromní | 6,4% | 7,2% |
| Tmavé tóny | 6,4% | 4,8% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 56,0% | 46,7% |
| Vyvážená | 28,0% | 35,9% |
| Živobylé | 16,0% | 17,4% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 38,0% | 38,0% |
| Jemný | 8,0% | 15,2% |
| Vyvážený | 6,0% | 3,3% |
| Výrazný | 10,0% | 8,7% |
| Prohlášení | 38,0% | 34,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 10,0% | 7,6% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 2,2% |
| Vyvážená harmonie | 8,0% | 7,6% |
| Silná barevná jednotnost | 32,0% | 22,8% |
| Jednotná paleta | 50,0% | 59,8% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Paul Manship v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United Fruit Company Medal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hercules Defies Apollo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bulldog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flight of Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Barrymore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Danae | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adam ( 1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Robert P. Perkins Portrait… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charles A. Platt Portrait M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefony, tablety nebo počítače: jak je Paul Manship vnímán/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 8 500 | 97,7% |
| telefony | 200 | 2,3% |
V jakých jazycích je Paul Manship čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy u Paul Manship a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj | 100 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 100 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 100 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
Paul Manship: rychlé odpovědi
Které dílo má u Paul Manship nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to End of Day: 300 návštěv, což představuje 3% z celkového počtu zhlédnutí umělce Paul Manship. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.
Kolik návštěv má Paul Manship?
- 8 700 za posledních dvanáct měsíců, z toho 1 200 na stránce umělce a 7 500 u jednotlivých děl.
Prohlížejí se lidé na díla Paul Manship na telefonu nebo na počítači?
- Obě: podíl návštěv podle počítače (98%) a telefony (2%); vede počítače s podílem 98%.
Existuje nějaký druh díla od Paul Manship, který lidé preferují?
- Ano, Nostalgický (Atmosféra): 67% návštěv pro 0% katalogu.