Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Paul Jenkins na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Paul Jenkins: údaje v několika řádcích
Phenomena Off from Shore je hvězdou: 300 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 11% všech zobrazení umělce Paul Jenkins. Následují Continental divide a Untitled (246). Součet prohlídek stránky umělce (300 prohlídek) a děl (2 100 prohlídek) činí celkem 2 400. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (2 000 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Luminózní (Jasnost světla), což představuje 22% návštěv oproti 4% v katalogu.
Paul Jenkins: 10 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Paul Jenkins.
-
1
Phenomena Off from Shore, 1965
300 návštěv · 11,1%
-
2
Continental divide
300 návštěv · 11,1%
-
3
Untitled (246)
200 návštěv · 7,4%
-
4
Phenomena Tibetan Banner, 1973
100 návštěv · 3,7%
-
5
Phenomena Phoenix Equinox, 2006
100 návštěv · 3,7%
-
6
Untitled (492)
100 návštěv · 3,7%
-
7
Phenomena Solstice Encounter, 2003
100 návštěv · 3,7%
-
8
Phenomena Tibetan Flange, 1973
100 návštěv · 3,7%
-
9
Mandragora
100 návštěv · 3,7%
-
10
Maltese Hunter, 1958
100 návštěv · 3,7%
Kdy lidé navštěvují stránku Paul Jenkins?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 400 |
| Čec 2026 | 300 | 1 700 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Paul Jenkins prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Paul Jenkins ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 12,0% | 14,8% |
| Střední jas | 36,0% | 25,9% |
| Jasná rovnováha | 48,0% | 37,0% |
| Luminózní | 4,0% | 22,2% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 28,0% | 33,3% |
| Jemné odstíny | 20,0% | 7,4% |
| Vyvážená jemnost | 24,0% | 18,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 28,0% | 40,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 57,1% | 43,5% |
| Tmavé tóny | 21,4% | 21,7% |
| Zemité tóny | 14,3% | 4,3% |
| Metalické tóny | 4,8% | 13,0% |
| Pastelové barvy | 0,0% | 17,4% |
| Přírodní motivy | 2,4% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 26,0% | 29,6% |
| Vyvážená | 44,0% | 33,3% |
| Živobylé | 30,0% | 37,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 2,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 3,7% |
| Výrazný | 12,0% | 3,7% |
| Prohlášení | 86,0% | 92,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 46,0% | 51,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 16,0% | 14,8% |
| Vyvážená harmonie | 8,0% | 18,5% |
| Silná barevná jednotnost | 20,0% | 11,1% |
| Jednotná paleta | 10,0% | 3,7% |
Jaké jsou nejlepší díla Paul Jenkins měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Phenomena Sun over the Hour… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (492) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Phenomena Phoenix Equinox | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Amadeus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Continental Divide | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Phenomena Voyager | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Phenomena Tibetan Clay Offe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Phenomena Solstice Encounter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dakota Ridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Willow Run | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Paul Jenkins?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denních návštěv u Paul Jenkins a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Paul Jenkins
Která díla od Paul Jenkins si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Phenomena Off from Shore s 300 návštěvami nebo 11% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Paul Jenkins na ArtsDot.com?
- 2 400 návštěv za dvanáct měsíců: 300 na stránce umělce a 2 100 u jeho děl.
Která díla Paul Jenkins nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Luminózní (Jasnost světla) tvoří 22% prohlídek, ačkoliv představují pouze 4% katalogu.