Gustave DoréStatistiky návštěvnosti a nejvyhledávanější díla
1832
–
1883
Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Gustave Doré na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Krátká verze pro Gustave Doré
Lidé otevírají The Valley of Tears častěji než jakékoliv jiné dílo od Gustave Doré: 2 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 1% všech zobrazení. The Vision of Death a Pád rebelanských andělů doplňují pódiun. Gustave Doré celkem zaznamenal 194 400 návštěv, z toho 12 600 na stránce umělce a 181 800 u jednotlivých děl. Trend roste: v období Zář 2026 bylo o 87% více návštěv než v období Srp 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 153 500 návštěvami. Webové stránky byly čteny v anglicky (36%), rusky (9%) a italsky (7%). Počet návštěv rozdělený podle počítače (90%), telefony (9%) a tablety (1%). Jedna kategorie vyčnívá: Romantický (Atmosféra) si připomíná 11% návštěv, přestože tvoří pouze 0% katalogu.
Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Gustave Doré
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce Gustave Doré s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
Jaká je popularita stránky Gustave Doré měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
300
10 200
Čec 2026
4 600
148 900
Srp 2026
1 600
9 000
Zář 2026
6 100
13 700
Jakou pozornost získávají díla Gustave Doré celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Gustave Doré?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
93,3%
83,3%
Romantický
0,0%
10,8%
Elegance
6,7%
1,6%
Eterický
0,0%
1,7%
Klidná atmosféra
0,0%
0,9%
Nostalgický
0,0%
0,6%
Pokojný
0,0%
0,6%
Lekce fantazie
0,0%
0,3%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
73,3%
78,9%
Dramatický
6,7%
6,6%
Záhadný
6,7%
6,6%
Závažný a tklivý
6,7%
2,2%
Duchovní
0,0%
1,7%
Výrazný
0,0%
1,1%
Nostalgický
0,0%
1,0%
Reflektivní
6,7%
0,6%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
16,0%
20,1%
Měkké stínění
24,0%
20,2%
Střední jas
34,0%
37,9%
Jasná rovnováha
20,0%
18,2%
Luminózní
6,0%
3,6%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
96,0%
94,3%
Jemné odstíny
2,0%
3,8%
Vyvážená jemnost
0,0%
1,0%
Jasná barevná přítomnost
2,0%
0,8%
Sytá barva
0,0%
0,1%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
76,2%
70,3%
Zemité tóny
23,8%
25,9%
Tmavé tóny
0,0%
1,8%
Monochromní
0,0%
1,4%
Pastelové barvy
0,0%
0,5%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
92,0%
93,5%
Vyvážená
6,0%
5,9%
Živobylé
2,0%
0,6%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
2,0%
5,0%
Jemný
20,0%
20,6%
Vyvážený
10,0%
15,8%
Výrazný
20,0%
23,0%
Prohlášení
48,0%
35,6%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
8,0%
7,9%
Jemně promíchaná paleta
6,0%
5,9%
Vyvážená harmonie
10,0%
3,5%
Silná barevná jednotnost
20,0%
17,1%
Jednotná paleta
56,0%
65,6%
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Gustave Doré v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Souvenir of Loch Lomond
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
100
300
The Christian Martyrs
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
200
The Serenade
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
The Neophyte (First Experie…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
300
The Inferno, Canto 9, lines…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
500
Paradise Lost
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
300
The Acrobats
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
300
100
The Valley of Tears
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 600
200
200
untitled (8555)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Flower Sellers of London
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
0
Telefony, tablety nebo počítače: jak je Gustave Doré vnímán/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
175 400
90,2%
telefony
17 000
8,7%
tablety
2 000
1,0%
V jakých jazycích je Gustave Doré čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
2 100
36,2%
rusky
500
8,6%
italsky
400
6,9%
korejsky
400
6,9%
bulharsky
300
5,2%
španělsky
300
5,2%
francouzsky
300
5,2%
Chinese
300
5,2%
arabsky
200
3,4%
portugalsky
200
3,4%
Jak vypadají denní návštěvy u Gustave Doré a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Den
Návštěvy
st 23 Zář
1 500
čt 24 Zář
300
pá 25 Zář
1 200
so 26 Zář
1 000
ne 27 Zář
900
po 28 Zář
1 000
út 29 Zář
1 200
st 30 Zář
1 700
čt 1 Říj
1 900
pá 2 Říj
1 300
so 3 Říj
1 500
ne 4 Říj
900
po 5 Říj
1 300
út 6 Říj
1 000
st 7 Říj
1 200
čt 8 Říj
1 500
pá 9 Říj
700
so 10 Říj
1 100
ne 11 Říj
2 500
po 12 Říj
2 400
út 13 Říj
1 800
st 14 Říj (předpověď)
2 000
čt 15 Říj (předpověď)
1 700
pá 16 Říj (předpověď)
1 500
so 17 Říj (předpověď)
1 700
ne 18 Říj (předpověď)
2 000
po 19 Říj (předpověď)
2 200
út 20 Říj (předpověď)
1 900
st 21 Říj (předpověď)
2 300
čt 22 Říj (předpověď)
1 900
pá 23 Říj (předpověď)
1 700
so 24 Říj (předpověď)
1 900
ne 25 Říj (předpověď)
2 200
po 26 Říj (předpověď)
2 400
út 27 Říj (předpověď)
2 100
st 28 Říj (předpověď)
2 500
čt 29 Říj (předpověď)
2 100
pá 30 Říj (předpověď)
1 800
so 31 Říj (předpověď)
2 000
ne 1 Lis (předpověď)
2 400
po 2 Lis (předpověď)
2 600
út 3 Lis (předpověď)
2 200
Gustave Doré: rychlé odpovědi
Které dílo má u Gustave Doré nejvyšší počet zhlédnutí?
Je to The Valley of Tears: 2 200 návštěv, což představuje 1% z celkového počtu zhlédnutí umělce Gustave Doré. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.
Kolik návštěv má Gustave Doré?
194 400 za posledních dvanáct měsíců, z toho 12 600 na stránce umělce a 181 800 u jednotlivých děl.
Prohlížejí se lidé na díla Gustave Doré na telefonu nebo na počítači?
Obě: podíl návštěv podle počítače (90%), telefony (9%) a tablety (1%); vede počítače s podílem 90%.
Čtou si lidé o Gustave Doré v několika jazycích?
Ano: anglicky (36%), rusky (9%) a italsky (7%). Nejčastější jazyk je anglicky s podílem 36%.
Existuje nějaký druh díla od Gustave Doré, který lidé preferují?
Ano, Romantický (Atmosféra): 11% návštěv pro 0% katalogu.