Paul CézanneStatistiky návštěvnosti a nejvyhledávanější díla
1839
–
1906
Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Paul Cézanne na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Krátká verze pro Paul Cézanne
Lidé otevírají Hráči karet častěji než jakékoliv jiné dílo od Paul Cézanne: 11 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 2% všech zobrazení. Velké bazénky (Philadelphia) a Hráči v karty doplňují pódiun. Paul Cézanne celkem zaznamenal 463 700 návštěv, z toho 53 800 na stránce umělce a 409 900 u jednotlivých děl. Trend roste: v období Zář 2026 bylo o 9% více návštěv než v období Srp 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 323 300 návštěvami. Webové stránky byly čteny v anglicky (32%), rusky (13%) a španělsky (7%). Publikum je rozmístěno v Spojené státy americké (12%), Rusko (7%) a Brazílie (5%). Počet návštěv rozdělený podle počítače (80%), telefony (18%) a tablety (3%). Jedna kategorie vyčnívá: Klidná atmosféra (Atmosféra) si připomíná 36% návštěv, přestože tvoří pouze 14% katalogu.
Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Paul Cézanne
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce Paul Cézanne s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
Jaká je popularita stránky Paul Cézanne měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
15 600
Čec 2026
17 900
305 400
Srp 2026
16 300
43 400
Zář 2026
19 500
45 500
Jakou pozornost získávají díla Paul Cézanne celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Paul Cézanne?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
50,0%
37,9%
Klidná atmosféra
14,0%
36,3%
Elegance
14,0%
12,1%
Nostalgický
6,0%
4,9%
Romantický
4,0%
3,6%
Dramatický
4,0%
2,7%
Zemité tóny
6,0%
1,5%
Eterický
0,0%
0,5%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
30,0%
49,2%
Pokojný
34,0%
27,1%
Klidná
22,0%
10,8%
Melancholický
10,0%
7,0%
Nostalgický
0,0%
1,7%
Záhadný
2,0%
1,1%
Romantický
0,0%
1,1%
Dramatický
0,0%
0,8%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
22,0%
15,7%
Měkké stínění
32,0%
39,5%
Střední jas
36,0%
31,4%
Jasná rovnováha
2,0%
10,4%
Luminózní
8,0%
2,9%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
16,0%
12,0%
Jemné odstíny
42,0%
34,4%
Vyvážená jemnost
32,0%
42,0%
Jasná barevná přítomnost
10,0%
11,6%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
65,2%
58,0%
Neutrální tóny
8,7%
21,4%
Tmavé tóny
13,0%
13,7%
Přírodní motivy
0,0%
4,6%
Pastelové barvy
13,0%
1,1%
Monochromní
0,0%
1,1%
Teplé tóny
0,0%
0,1%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
22,0%
15,5%
Vyvážená
68,0%
66,1%
Živobylé
10,0%
18,4%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
22,0%
6,5%
Jemný
18,0%
18,0%
Vyvážený
20,0%
18,4%
Výrazný
14,0%
27,0%
Prohlášení
26,0%
30,2%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
40,0%
28,8%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
16,0%
Vyvážená harmonie
14,0%
16,0%
Silná barevná jednotnost
30,0%
33,9%
Jednotná paleta
6,0%
5,3%
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Paul Cézanne v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Hráči karet
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 400
2 800
3 700
Velké koupající
0
0
0
0
0
0
0
0
200
1 300
200
400
Velké bazénky (Philadelphia)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 900
1 500
2 900
Žárový závoj, džbán a ovoce
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
600
1 100
Mont Sainte-Victoire Seen f…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
300
500
Zátoka z L'Estaque
0
0
0
0
0
0
0
0
100
2 800
600
1 500
Château Noir
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
300
900
Plavci
0
0
0
0
0
0
0
0
200
1 400
100
0
Mont Sainte-Victoire
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
700
500
Jourdanova koliba
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
300
Telefony, tablety nebo počítače: jak je Paul Cézanne vnímán/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
369 800
79,7%
telefony
81 200
17,5%
tablety
12 700
2,7%
V jakých jazycích je Paul Cézanne čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
6 900
32,2%
rusky
2 700
12,6%
španělsky
1 500
7,0%
korejsky
1 500
7,0%
portugalsky
1 400
6,5%
bulharsky
900
4,2%
německy
900
4,2%
francouzsky
800
3,7%
švédsky
800
3,7%
srbsky
600
2,8%
Jak vypadají denní návštěvy u Paul Cézanne a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Den
Návštěvy
so 26 Zář
3 500
ne 27 Zář
5 600
po 28 Zář
5 200
út 29 Zář
4 100
st 30 Zář
5 100
čt 1 Říj
4 000
pá 2 Říj
5 200
so 3 Říj
4 500
ne 4 Říj
3 500
po 5 Říj
5 800
út 6 Říj
5 700
st 7 Říj
4 500
čt 8 Říj
5 200
pá 9 Říj
4 700
so 10 Říj
6 100
ne 11 Říj
4 000
po 12 Říj
5 000
út 13 Říj
5 300
st 14 Říj
4 500
čt 15 Říj
4 600
pá 16 Říj
4 300
so 17 Říj (předpověď)
4 800
ne 18 Říj (předpověď)
4 500
po 19 Říj (předpověď)
5 500
út 20 Říj (předpověď)
5 200
st 21 Říj (předpověď)
4 800
čt 22 Říj (předpověď)
4 700
pá 23 Říj (předpověď)
4 800
so 24 Říj (předpověď)
4 900
ne 25 Říj (předpověď)
4 500
po 26 Říj (předpověď)
5 500
út 27 Říj (předpověď)
5 200
st 28 Říj (předpověď)
4 900
čt 29 Říj (předpověď)
4 800
pá 30 Říj (předpověď)
4 900
so 31 Říj (předpověď)
4 900
ne 1 Lis (předpověď)
4 600
po 2 Lis (předpověď)
5 600
út 3 Lis (předpověď)
5 300
st 4 Lis (předpověď)
4 900
čt 5 Lis (předpověď)
4 800
pá 6 Lis (předpověď)
5 000
Paul Cézanne: rychlé odpovědi
Které dílo má u Paul Cézanne nejvyšší počet zhlédnutí?
Je to Hráči karet: 11 100 návštěv, což představuje 2% z celkového počtu zhlédnutí umělce Paul Cézanne. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.
Kolik návštěv má Paul Cézanne?
463 700 za posledních dvanáct měsíců, z toho 53 800 na stránce umělce a 409 900 u jednotlivých děl.
Prohlížejí se lidé na díla Paul Cézanne na telefonu nebo na počítači?
Obě: podíl návštěv podle počítače (80%), telefony (18%) a tablety (3%); vede počítače s podílem 80%.
Čtou si lidé o Paul Cézanne v několika jazycích?
Ano: anglicky (32%), rusky (13%) a španělsky (7%). Nejčastější jazyk je anglicky s podílem 32%.
Existuje nějaký druh díla od Paul Cézanne, který lidé preferují?
Ano, Klidná atmosféra (Atmosféra): 36% návštěv pro 14% katalogu.