Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Patrick Nasmyth na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Patrick Nasmyth: údaje v několika řádcích
Wooded Landscape With Distant View je hvězdou: 400 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 8% všech zobrazení umělce Patrick Nasmyth. Následují Edinburgh Castle From The Southwest a Landscape - (8). Součet prohlídek stránky umělce (800 prohlídek) a děl (4 500 prohlídek) činí celkem 5 300. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (4 700 návštěv). Podle zařízení: počítače (94%) a telefony (6%). Návštěvy vykazují preferenci pro Střední jas (Jasnost světla), což představuje 54% návštěv oproti 44% v katalogu.
Patrick Nasmyth: 10 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Patrick Nasmyth.
-
1
Wooded Landscape With Distant View
400 návštěv · 8,3%
-
2
Edinburgh Castle From The Southwest
300 návštěv · 6,2%
-
3
Landscape - (8)
300 návštěv · 6,2%
-
4
Landscape And River Scene
200 návštěv · 4,2%
-
5
View In Leigh Woods
200 návštěv · 4,2%
-
6
View Of Bristol
200 návštěv · 4,2%
-
7
Old Cottages on the Brent, looking towards Harrow, 1830
100 návštěv · 2,1%
-
8
Landscape With A Figure On Horseback And Cattle
100 návštěv · 2,1%
-
9
Edinburgh from the Water of Leith
100 návštěv · 2,1%
-
10
Lake Scene With Boats And Figures
100 návštěv · 2,1%
Kdy lidé navštěvují stránku Patrick Nasmyth?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 600 | 4 100 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 100 |
| Říj 2026 | 100 | 100 |
Kdy jsou díla umělce Patrick Nasmyth prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Patrick Nasmyth ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 14,0% | 4,2% |
| Měkké stínění | 38,0% | 39,6% |
| Střední jas | 44,0% | 54,2% |
| Jasná rovnováha | 4,0% | 2,1% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 22,0% | 16,7% |
| Jemné odstíny | 46,0% | 43,8% |
| Vyvážená jemnost | 28,0% | 35,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,0% | 4,2% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 81,8% | 83,8% |
| Neutrální tóny | 15,2% | 16,2% |
| Tmavé tóny | 3,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 42,0% | 35,4% |
| Vyvážená | 50,0% | 54,2% |
| Živobylé | 8,0% | 10,4% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 2,0% | 0,0% |
| Výrazný | 20,0% | 18,8% |
| Prohlášení | 78,0% | 81,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,0% | 10,4% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 8,0% | 12,5% |
| Silná barevná jednotnost | 34,0% | 41,7% |
| Jednotná paleta | 40,0% | 35,4% |
Jaké jsou nejlepší díla Patrick Nasmyth měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Edinburgh Castle From The S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 | 0 |
| Edinburgh from Gogar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edinburgh from the Braid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of Cessford and the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wooded Landscape with Cows… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Figures on a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Penshurst Place, Kent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Cottages on the Brent,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| View of Freshfield near Bath | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Cottage among Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení používá publikum umělce Patrick Nasmyth?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 5 000 | 94,3% |
| telefony | 300 | 5,7% |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Patrick Nasmyth?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 66,7% |
| francouzsky | 100 | 33,3% |
Kolik je denních návštěv u Patrick Nasmyth a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 200 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 100 |
| pá 6 Lis | 100 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 300 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 100 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 400 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 200 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 200 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 400 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 200 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 200 |
Časté dotazy o Patrick Nasmyth
Která díla od Patrick Nasmyth si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Wooded Landscape With Distant View s 400 návštěvami nebo 8% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Patrick Nasmyth na ArtsDot.com?
- 5 300 návštěv za dvanáct měsíců: 800 na stránce umělce a 4 500 u jeho děl.
Jaká zařízení přitahují publikum Patrick Nasmyth?
- Publikum pochází z počítače (94%) a telefony (6%); počítače tvoří 94% návštěv.
Která díla Patrick Nasmyth nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Střední jas (Jasnost světla) tvoří 54% prohlídek, ačkoliv představují pouze 44% katalogu.