Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Patrick Downie na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Patrick Downie
Lidé otevírají A Winter Sunset, Mid Quay, Greenock, 1888 častěji než jakékoliv jiné dílo od Patrick Downie: 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 12% všech zobrazení. Evening in the Meadow a The Duck Pond doplňují pódiun. Patrick Downie celkem zaznamenal 1 300 návštěv, z toho 500 na stránce umělce a 800 u jednotlivých děl. Trend mírně klesá: v období Zář 2026 bylo o 100% méně návštěv než v období Srp 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 1 100 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Měkké stínění (Jasnost světla) si připomíná 50% návštěv, přestože tvoří pouze 33% katalogu.
Top 8: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Patrick Downie
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 8 děl umělce Patrick Downie s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
A Winter Sunset, Mid Quay, Greenock, 1888, 1888
100 návštěv · 12,5%
-
2
Evening in the Meadow, 1912
100 návštěv · 12,5%
-
3
The Duck Pond
100 návštěv · 12,5%
-
4
Seascape (Sailing Boats in Bad Weather), 1903
100 návštěv · 12,5%
-
5
A Devon Lane
100 návštěv · 12,5%
-
6
Old Greenock of Bygone Days
100 návštěv · 12,5%
-
7
A View of William Street from Mid Quay, Greenock
100 návštěv · 12,5%
-
8
Paisley Cross by Moonlight
100 návštěv · 12,5%
Jaká je popularita stránky Patrick Downie měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 700 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jakou pozornost získávají díla Patrick Downie celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Patrick Downie?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 5,6% | 0,0% |
| Měkké stínění | 33,3% | 50,0% |
| Střední jas | 50,0% | 50,0% |
| Jasná rovnováha | 11,1% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 44,4% | 37,5% |
| Jemné odstíny | 27,8% | 37,5% |
| Vyvážená jemnost | 22,2% | 12,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 5,6% | 12,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 57,1% | 66,7% |
| Neutrální tóny | 28,6% | 16,7% |
| Tmavé tóny | 14,3% | 16,7% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 33,3% | 50,0% |
| Vyvážená | 66,7% | 50,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 11,1% | 0,0% |
| Jemný | 38,9% | 25,0% |
| Vyvážený | 11,1% | 12,5% |
| Výrazný | 5,6% | 12,5% |
| Prohlášení | 33,3% | 50,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 5,6% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 22,2% | 37,5% |
| Vyvážená harmonie | 11,1% | 12,5% |
| Silná barevná jednotnost | 22,2% | 12,5% |
| Jednotná paleta | 38,9% | 37,5% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Patrick Downie v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Duck Pond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Evening in the Meadow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ducks and Ducklings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ducks and Ducklings on Pond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of William Street fr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| High Street Renfrew, 1888 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Winter Sunset, Mid Quay,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Devon Lane | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Haddock Fishers, Ballantrae | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paisley Cross by Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Patrick Downie čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy u Patrick Downie a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
Patrick Downie: rychlé odpovědi
Které dílo má u Patrick Downie nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to A Winter Sunset, Mid Quay, Greenock, 1888: 100 návštěv, což představuje 12% z celkového počtu zhlédnutí umělce Patrick Downie. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 8.
Kolik návštěv má Patrick Downie?
- 1 300 za posledních dvanáct měsíců, z toho 500 na stránce umělce a 800 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Patrick Downie, který lidé preferují?
- Ano, Měkké stínění (Jasnost světla): 50% návštěv pro 33% katalogu.