Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Ovidio Murguía De Castro na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Ovidio Murguía De Castro
Lidé otevírají Vase of Flowers and Butterfly častěji než jakékoliv jiné dílo od Ovidio Murguía De Castro: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 5% všech zobrazení. Portrait Of A Woman 1 a Brana with rocks doplňují pódiun. Ovidio Murguía De Castro celkem zaznamenal 4 600 návštěv, z toho 1 100 na stránce umělce a 3 500 u jednotlivých děl. Trend roste: v období Zář 2026 bylo o 200% více návštěv než v období Srp 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 3 800 návštěvami. Počet návštěv rozdělený podle počítače (93%) a telefony (7%). Jedna kategorie vyčnívá: Vyvážená jemnost (Nasycení barev) si připomíná 43% návštěv, přestože tvoří pouze 24% katalogu.
Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Ovidio Murguía De Castro
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce Ovidio Murguía De Castro s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Vase of Flowers and Butterfly
200 návštěv · 5,4%
-
2
Portrait Of A Woman 1
200 návštěv · 5,4%
-
3
Brana with rocks
200 návštěv · 5,4%
-
4
Green Ribeiras
200 návštěv · 5,4%
-
5
Landscape 2
200 návštěv · 5,4%
-
6
Sea with boats in the background
200 návštěv · 5,4%
-
7
Old Head
200 návštěv · 5,4%
-
8
Plant leaves
100 návštěv · 2,7%
-
9
Sketch Of The Fair 2
100 návštěv · 2,7%
-
10
Guadarrama mountains
100 návštěv · 2,7%
Jaká je popularita stránky Ovidio Murguía De Castro měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 700 | 3 100 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 400 | 200 |
Jakou pozornost získávají díla Ovidio Murguía De Castro celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Ovidio Murguía De Castro?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 12,0% | 16,2% |
| Měkké stínění | 12,0% | 18,9% |
| Střední jas | 22,0% | 21,6% |
| Jasná rovnováha | 42,0% | 27,0% |
| Luminózní | 12,0% | 16,2% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 26,0% | 10,8% |
| Jemné odstíny | 18,0% | 10,8% |
| Vyvážená jemnost | 24,0% | 43,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 32,0% | 35,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 40,4% | 35,1% |
| Neutrální tóny | 38,3% | 32,4% |
| Tmavé tóny | 14,9% | 24,3% |
| Pastelové barvy | 6,4% | 2,7% |
| Monochromní | 0,0% | 5,4% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 18,0% | 10,8% |
| Vyvážená | 44,0% | 40,5% |
| Živobylé | 38,0% | 48,6% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 18,0% | 16,2% |
| Jemný | 10,0% | 16,2% |
| Vyvážený | 8,0% | 18,9% |
| Výrazný | 18,0% | 8,1% |
| Prohlášení | 46,0% | 40,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,0% | 2,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,0% | 2,7% |
| Vyvážená harmonie | 8,0% | 8,1% |
| Silná barevná jednotnost | 42,0% | 59,5% |
| Jednotná paleta | 32,0% | 27,0% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Ovidio Murguía De Castro v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of baby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of the Painter Jos… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of gentleman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| child head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vase of Flowers and Butterf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter landscape in the Sar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Portrait Of A Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Green Ribeiras | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Portrait of Manuel Murguia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefony, tablety nebo počítače: jak je Ovidio Murguía De Castro vnímán/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 4 300 | 93,5% |
| telefony | 300 | 6,5% |
V jakých jazycích je Ovidio Murguía De Castro čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| španělsky | 600 | 100,0% |
Jak vypadají denní návštěvy u Ovidio Murguía De Castro a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 100 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 300 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 200 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 800 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
Ovidio Murguía De Castro: rychlé odpovědi
Které dílo má u Ovidio Murguía De Castro nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Vase of Flowers and Butterfly: 200 návštěv, což představuje 5% z celkového počtu zhlédnutí umělce Ovidio Murguía De Castro. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.
Kolik návštěv má Ovidio Murguía De Castro?
- 4 600 za posledních dvanáct měsíců, z toho 1 100 na stránce umělce a 3 500 u jednotlivých děl.
Prohlížejí se lidé na díla Ovidio Murguía De Castro na telefonu nebo na počítači?
- Obě: podíl návštěv podle počítače (93%) a telefony (7%); vede počítače s podílem 93%.
Existuje nějaký druh díla od Ovidio Murguía De Castro, který lidé preferují?
- Ano, Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 43% návštěv pro 24% katalogu.