Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Nicolas Régnier na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Nicolas Régnier: údaje v několika řádcích
Cardsharps and Fortune Teller je hvězdou: 400 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 40% všech zobrazení umělce Nicolas Régnier. Následují St Sebastian a Guessing Game. Součet prohlídek stránky umělce (300 prohlídek) a děl (700 prohlídek) činí celkem 1 000. Nejlepší měsíc: Srp 2026 (400 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Vyvážený (Kontrast), což představuje 40% návštěv oproti 10% v katalogu.
Nicolas Régnier: 6 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Nicolas Régnier.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
200
100
Srp 2026
0
400
Zář 2026
0
0
Říj 2026
100
100
Kdy jsou díla umělce Nicolas Régnier prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Nicolas Régnier ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
91,4%
100,0%
Klasické
2,9%
0,0%
Elegance
2,9%
0,0%
Mystický
2,9%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
34,3%
50,0%
Reflektivní
17,1%
12,5%
Závažný a tklivý
17,1%
0,0%
Duchovní
11,4%
0,0%
Melancholický
2,9%
25,0%
Záhadný
5,7%
12,5%
Napětí
5,7%
0,0%
Vášnivý
2,9%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
79,6%
100,0%
Měkké stínění
18,4%
0,0%
Střední jas
2,0%
0,0%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
46,9%
20,0%
Jemné odstíny
40,8%
60,0%
Vyvážená jemnost
12,2%
20,0%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
95,5%
100,0%
Tmavé tóny
2,3%
0,0%
Neutrální tóny
2,3%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
83,7%
80,0%
Vyvážená
16,3%
20,0%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
14,3%
10,0%
Jemný
30,6%
10,0%
Vyvážený
10,2%
40,0%
Výrazný
18,4%
30,0%
Prohlášení
26,5%
10,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
8,2%
10,0%
Jemně promíchaná paleta
12,2%
10,0%
Vyvážená harmonie
20,4%
40,0%
Silná barevná jednotnost
46,9%
40,0%
Jednotná paleta
12,2%
0,0%
Jaké jsou nejlepší díla Nicolas Régnier měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Judith with the Head of Hol…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Penitent Magdalene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Mary Magdalene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Male Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hero and Leander
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Young Man wit…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Domenico Contar…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Allegory of Winter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Allegory of Autumn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Man with a Gu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jakými jazyky mluví publikum umělce Nicolas Régnier?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
italsky
100
100,0%
Kolik je denních návštěv u Nicolas Régnier a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
Den
Návštěvy
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
300
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
100
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis
100
so 7 Lis
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
čt 26 Lis (předpověď)
0
pá 27 Lis (předpověď)
0
so 28 Lis (předpověď)
0
Časté dotazy o Nicolas Régnier
Která díla od Nicolas Régnier si lidé nejčastěji prohlížejí?
Nejprve Cardsharps and Fortune Teller s 400 návštěvami nebo 40% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 6 děl.
Jak velké je publikum Nicolas Régnier na ArtsDot.com?
1 000 návštěv za dvanáct měsíců: 300 na stránce umělce a 700 u jeho děl.
Která díla Nicolas Régnier nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla s tagem Vyvážený (Kontrast) tvoří 40% prohlídek, ačkoliv představují pouze 10% katalogu.