Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Nicolas Poussin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Nicolas Poussin v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Nicolas Poussin na ArtsDot.com dílo Et in Arcadia Ego (Poussin): 25 400 návštěv, což představuje 15% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Úděsná bolest v zahradě a Et in Arcadia Ego. Celkem bylo zaznamenáno 181 100 návštěv u Nicolas Poussin: 22 200 návštěv stránky umělce a 158 900 návštěv stránek jednotlivých děl. Zájem mírně opadl: počet návštěv klesl o 20% z Srp 2026 na Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 123 300 návštěvami. O Nicolas Poussin se čte v anglicky (33%), gruzínštinou (14%) a rusky (14%). Uživatelé prohlížejí na počítače (73%), telefony (23%) a tablety (3%). Návštěvníci mají sklon k Měkké stínění (Jasnost světla): 54% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 30% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených děl umělce Nicolas Poussin
Toto je 10 děl umělce Nicolas Poussin, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Nicolas Poussin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
300
5 400
Čec 2026
7 000
116 300
Srp 2026
5 700
23 200
Zář 2026
9 200
14 000
Jak často jsou prohlíženy díla autora Nicolas Poussin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Nicolas Poussin?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
22,4%
26,7%
Elegance
30,6%
22,2%
Klidná atmosféra
4,1%
22,2%
Klasické
30,6%
11,6%
Pokojný
12,2%
11,1%
Romantický
0,0%
4,3%
Eterický
0,0%
1,5%
Mystický
0,0%
0,5%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
22,4%
31,5%
Dramatický
8,2%
13,1%
Reflektivní
8,2%
12,0%
Duchovní
14,3%
10,5%
Klidná
16,3%
8,8%
Pokojný
12,2%
6,8%
Romantický
8,2%
6,3%
Záhadný
4,1%
4,4%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
44,0%
30,1%
Měkké stínění
30,0%
53,7%
Střední jas
22,0%
14,5%
Jasná rovnováha
2,0%
1,4%
Luminózní
2,0%
0,4%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
20,0%
11,4%
Jemné odstíny
34,0%
46,2%
Vyvážená jemnost
34,0%
31,5%
Jasná barevná přítomnost
12,0%
10,9%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
68,3%
79,7%
Tmavé tóny
19,5%
14,3%
Neutrální tóny
7,3%
3,1%
Monochromní
4,9%
2,8%
Pastelové barvy
0,0%
0,1%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
32,0%
28,2%
Vyvážená
56,0%
63,0%
Živobylé
12,0%
8,8%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
12,0%
9,1%
Jemný
22,0%
13,6%
Vyvážený
10,0%
8,9%
Výrazný
12,0%
33,0%
Prohlášení
44,0%
35,4%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
14,0%
9,1%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
9,1%
Vyvážená harmonie
20,0%
31,5%
Silná barevná jednotnost
44,0%
37,7%
Jednotná paleta
12,0%
12,5%
Která díla umělce Nicolas Poussin jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Násilné odvlečení Sabinek
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 500
200
400
A Roman Road
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 500
400
200
Inspirace básníka
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
200
500
Uctívání zlatého býka
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
200
200
Sv. Cecilia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
300
Landscape with Polyphemus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
0
100
Et in Arcadia Ego
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
1 800
900
Selene and Endymion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Selene a Endymion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Echot a Narcissus
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 700
400
500
Jaká zařízení používají návštěvníci Nicolas Poussin?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
132 900
73,4%
telefony
42 500
23,5%
tablety
5 700
3,1%
Jakými jazyky se používají návštěvníci Nicolas Poussin?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
3 300
33,3%
gruzínštinou
1 400
14,1%
rusky
1 400
14,1%
španělsky
700
7,1%
korejsky
600
6,1%
německy
500
5,1%
italsky
400
4,0%
portugalsky
400
4,0%
polsky
300
3,0%
bulharsky
200
2,0%
Kolik návštěv má Nicolas Poussin denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
út 22 Zář
1 400
st 23 Zář
600
čt 24 Zář
1 400
pá 25 Zář
900
so 26 Zář
2 400
ne 27 Zář
2 400
po 28 Zář
1 900
út 29 Zář
1 500
st 30 Zář
1 000
čt 1 Říj
1 900
pá 2 Říj
900
so 3 Říj
1 300
ne 4 Říj
1 200
po 5 Říj
800
út 6 Říj
2 500
st 7 Říj
1 300
čt 8 Říj
1 200
pá 9 Říj
1 100
so 10 Říj
1 600
ne 11 Říj
1 800
po 12 Říj
3 500
út 13 Říj (předpověď)
2 300
st 14 Říj (předpověď)
1 200
čt 15 Říj (předpověď)
1 900
pá 16 Říj (předpověď)
1 200
so 17 Říj (předpověď)
2 300
ne 18 Říj (předpověď)
2 300
po 19 Říj (předpověď)
2 600
út 20 Říj (předpověď)
2 400
st 21 Říj (předpověď)
1 300
čt 22 Říj (předpověď)
2 000
pá 23 Říj (předpověď)
1 300
so 24 Říj (předpověď)
2 400
ne 25 Říj (předpověď)
2 400
po 26 Říj (předpověď)
2 800
út 27 Říj (předpověď)
2 500
st 28 Říj (předpověď)
1 400
čt 29 Říj (předpověď)
2 100
pá 30 Říj (předpověď)
1 400
so 31 Říj (předpověď)
2 500
ne 1 Lis (předpověď)
2 500
po 2 Lis (předpověď)
2 900
Otázky týkající se Nicolas Poussin na ArtsDot.com
Která díla umělce Nicolas Poussin jsou nejoblíbenější?
Nejobliíbenějším dílem je Et in Arcadia Ego (Poussin) se 25 400 návštěvami (15% všech zobrazení umělce Nicolas Poussin). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Nicolas Poussin na ArtsDot.com?
Za posledních dvanáct měsíců získal/a Nicolas Poussin celkem 181 100 návštěv: 22 200 na stránce umělce a 158 900 na stránkách jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních se pohybují návštěvníci Nicolas Poussin?
Většinou na počítače (73%), telefony (23%) a tablety (3%): 73% návštěv pochází z zařízení počítače.
Kterými jazyky lidé čtou o Nicolas Poussin?
Nejpoužívanějšími jazyky jsou anglicky (33%), gruzínštinou (14%) a rusky (14%). S podílem 33% návštěvníků dominuje jazyk anglicky.
Jaké díla preferují návštěvníci Nicolas Poussin?
Preferují Měkké stínění (Jasnost světla): 54% návštěv oproti 30% v katalogu umělce.