Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Mingering Mike na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Mingering Mike
Lidé otevírají MOTHER GOOSE BE YOURSELF (AND NOBODY ELSE) JUST NOT MADE FOR ONE ANOTHER (MINGERING MIKE) častěji než jakékoliv jiné dílo od Mingering Mike: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 6% všech zobrazení. HIT'EM WHERE IT HURTS. THE DUET CLOSE a ATLANTIC MINGERING MIKE EVERYBODY'S OUT OF TOWN doplňují pódiun. Mingering Mike celkem zaznamenal 3 700 návštěv, z toho 700 na stránce umělce a 3 000 u jednotlivých děl. Vrcholem byl Čec 2026 s 3 300 návštěvami. Počet návštěv rozdělený podle počítače (100%). Jedna kategorie vyčnívá: Neutrální tóny (Barevná paleta) si připomíná 71% návštěv, přestože tvoří pouze 48% katalogu.
Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Mingering Mike
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce Mingering Mike s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
MOTHER GOOSE BE YOURSELF (AND NOBODY ELSE) JUST NOT MADE FOR ONE ANOTHER (MINGERING MIKE), 1970
200 návštěv · 5,9%
-
2
HIT'EM WHERE IT HURTS. THE DUET CLOSE, 1972
200 návštěv · 5,9%
-
3
ATLANTIC MINGERING MIKE EVERYBODY'S OUT OF TOWN, 1970
200 návštěv · 5,9%
-
4
JOSEPH WAR INTO IT JOSEPH WAR INTO IT, 1971
200 návštěv · 5,9%
-
5
LIFE IS A BITCH, 1974
200 návštěv · 5,9%
-
6
Gold Pot Records LIVE, FROM PARIS, MINGERING MIKE REVUE (A), 1972
200 návštěv · 5,9%
-
7
Mingering Mike SICKLE CELL ANEMIA, 1972
100 návštěv · 2,9%
-
8
GOLD POT RECORDS LIVE FROM PARIS THE MINGERING MIKE REVUE ALL DECISION STARS, 1972
100 návštěv · 2,9%
-
9
MING WAR RECORDS SOUND TRACK FROM THE MOTION PICTURE STAKE OUT, 1972
100 návštěv · 2,9%
-
10
GEMS I FOUND PEACE IN SAIGON SALLY I'VE FORT BATTLES IN SAIGON NOW I'VE GOT TO FIGHT IN WASHINGTON, 1972
100 návštěv · 2,9%
Jaká je popularita stránky Mingering Mike měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 600 | 2 700 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 100 |
Jakou pozornost získávají díla Mingering Mike celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Mingering Mike?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 4,0% | 5,9% |
| Střední jas | 14,0% | 8,8% |
| Jasná rovnováha | 26,0% | 44,1% |
| Luminózní | 56,0% | 41,2% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 36,0% | 32,4% |
| Jemné odstíny | 10,0% | 17,6% |
| Vyvážená jemnost | 16,0% | 20,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 24,0% | 14,7% |
| Sytá barva | 14,0% | 14,7% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 47,9% | 70,6% |
| Pastelové barvy | 31,2% | 8,8% |
| Přírodní motivy | 6,2% | 8,8% |
| Tmavé tóny | 4,2% | 5,9% |
| Zemité tóny | 8,3% | 0,0% |
| Výrazné | 2,1% | 5,9% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 22,0% | 20,6% |
| Vyvážená | 32,0% | 29,4% |
| Živobylé | 46,0% | 50,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 22,0% | 17,6% |
| Jemný | 28,0% | 14,7% |
| Vyvážený | 2,0% | 11,8% |
| Výrazný | 6,0% | 2,9% |
| Prohlášení | 42,0% | 52,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 10,0% | 8,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,0% | 2,9% |
| Vyvážená harmonie | 6,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 30,0% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 44,0% | 38,2% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Mingering Mike v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lord's House JUST IN TIME F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| DON'T TRY AND TAKE IT ALL I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Decision CHANNELS OF A DREAM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| JOSEPH WAR INTO IT JOSEPH W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| MINGERING MIKE CHANNELS OF… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BLACKBALLED | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MINGER MINGER'S GOLD SUPERS… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Decision FROM OUR MIND TO Y… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| GEMS I FOUND PEACE IN SAIGO… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Ramit ALBUM ONE IN MY CORNE… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefony, tablety nebo počítače: jak je Mingering Mike vnímán/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 700 | 100,0% |
V jakých jazycích je Mingering Mike čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Jak vypadají denní návštěvy u Mingering Mike a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
Mingering Mike: rychlé odpovědi
Které dílo má u Mingering Mike nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to MOTHER GOOSE BE YOURSELF (AND NOBODY ELSE) JUST NOT MADE FOR ONE ANOTHER (MINGERING MIKE): 200 návštěv, což představuje 6% z celkového počtu zhlédnutí umělce Mingering Mike. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.
Kolik návštěv má Mingering Mike?
- 3 700 za posledních dvanáct měsíců, z toho 700 na stránce umělce a 3 000 u jednotlivých děl.
Prohlížejí se lidé na díla Mingering Mike na telefonu nebo na počítači?
- Obě: podíl návštěv podle počítače (100%); vede počítače s podílem 100%.
Existuje nějaký druh díla od Mingering Mike, který lidé preferují?
- Ano, Neutrální tóny (Barevná paleta): 71% návštěv pro 48% katalogu.