Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Michael Wolgemut na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Michael Wolgemut
Lidé otevírají Portrét Ursuly Tucherin častěji než jakékoliv jiné dílo od Michael Wolgemut: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 50% všech zobrazení. Portrait of Levinus Memminger a Circe and Ulysses doplňují pódiun. Michael Wolgemut celkem zaznamenal 1 500 návštěv, z toho 900 na stránce umělce a 600 u jednotlivých děl. Vrcholem byl Čec 2026 s 1 500 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Zemité tóny (Barevná paleta) si připomíná 83% návštěv, přestože tvoří pouze 27% katalogu.
Top 3: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Michael Wolgemut
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 3 děl umělce Michael Wolgemut s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
Jaká je popularita stránky Michael Wolgemut měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 900 | 600 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jakou pozornost získávají díla Michael Wolgemut celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Michael Wolgemut?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 45,5% | 83,3% |
| Střední jas | 18,2% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 9,1% | 0,0% |
| Luminózní | 27,3% | 16,7% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 36,4% | 16,7% |
| Jemné odstíny | 18,2% | 50,0% |
| Vyvážená jemnost | 36,4% | 33,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 9,1% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 27,3% | 83,3% |
| Neutrální tóny | 36,4% | 16,7% |
| Tmavé tóny | 36,4% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 36,4% | 16,7% |
| Vyvážená | 54,5% | 83,3% |
| Živobylé | 9,1% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 9,1% | 0,0% |
| Vyvážený | 9,1% | 0,0% |
| Výrazný | 36,4% | 16,7% |
| Prohlášení | 45,5% | 83,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 9,1% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 9,1% | 33,3% |
| Silná barevná jednotnost | 45,5% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 36,4% | 16,7% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Michael Wolgemut v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Levinus Memming… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Portrét Ursuly Tucherin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Last Judgement | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Michael Wolgemut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Triptych with the Nativity… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Triptych with the Nativity… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| atharinen Altar, right wing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dance of Death | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sermon of the Antichrist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Circe and Ulysses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Michael Wolgemut čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy u Michael Wolgemut a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Michael Wolgemut: rychlé odpovědi
Které dílo má u Michael Wolgemut nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Portrét Ursuly Tucherin: 300 návštěv, což představuje 50% z celkového počtu zhlédnutí umělce Michael Wolgemut. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 3.
Kolik návštěv má Michael Wolgemut?
- 1 500 za posledních dvanáct měsíců, z toho 900 na stránce umělce a 600 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Michael Wolgemut, který lidé preferují?
- Ano, Zemité tóny (Barevná paleta): 83% návštěv pro 27% katalogu.