Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Michael Mazur na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Michael Mazur
Lidé otevírají (The Artist and Model, portfolio) Edition Sheet častěji než jakékoliv jiné dílo od Michael Mazur: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 29% všech zobrazení. Wakeby Night a (The Artist and Model, portfolio) The Model, Her Shadow and Mine doplňují pódiun. Michael Mazur celkem zaznamenal 1 000 návštěv, z toho 300 na stránce umělce a 700 u jednotlivých děl. Vrcholem byl Čec 2026 s 800 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Měkké stínění (Jasnost světla) si připomíná 29% návštěv, přestože tvoří pouze 10% katalogu.
Top 6: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Michael Mazur
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 6 děl umělce Michael Mazur s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
(The Artist and Model, portfolio) Edition Sheet
200 návštěv · 28,6%
-
2
Wakeby Night, 1983
100 návštěv · 14,3%
-
3
(The Artist and Model, portfolio) The Model, Her Shadow and Mine, 1968
100 návštěv · 14,3%
-
4
(The Artist and Model, portfolio) The Chair, 1968
100 návštěv · 14,3%
-
5
Island in Moonlight, 1987
100 návštěv · 14,3%
-
6
(The Artist and the Model, portfolio) Confrontation, 1968
100 návštěv · 14,3%
Jaká je popularita stránky Michael Mazur měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 500 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Jakou pozornost získávají díla Michael Mazur celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Michael Mazur?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 10,0% | 28,6% |
| Střední jas | 5,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 10,0% | 0,0% |
| Luminózní | 75,0% | 71,4% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 90,0% | 85,7% |
| Jemné odstíny | 10,0% | 14,3% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 36,8% | 33,3% |
| Pastelové barvy | 31,6% | 16,7% |
| Monochromní | 21,1% | 33,3% |
| Zemité tóny | 10,5% | 16,7% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 25,0% | 42,9% |
| Vyvážená | 75,0% | 57,1% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 25,0% | 28,6% |
| Jemný | 20,0% | 14,3% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 10,0% | 14,3% |
| Prohlášení | 45,0% | 42,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 10,0% | 14,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 15,0% | 14,3% |
| Jednotná paleta | 75,0% | 71,4% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Michael Mazur v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| (The Artist and the Model,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| (The Artist and Model, port… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| (The Artist and the Model,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| (The Artist and Model, port… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| (The Artist and Model, port… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| (The Artist and Model, port… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mirror | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mirror 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist and Model | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| (The Artist and the Model,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Michael Mazur čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy u Michael Mazur a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
Michael Mazur: rychlé odpovědi
Které dílo má u Michael Mazur nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to (The Artist and Model, portfolio) Edition Sheet: 200 návštěv, což představuje 29% z celkového počtu zhlédnutí umělce Michael Mazur. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 6.
Kolik návštěv má Michael Mazur?
- 1 000 za posledních dvanáct měsíců, z toho 300 na stránce umělce a 700 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Michael Mazur, který lidé preferují?
- Ano, Měkké stínění (Jasnost světla): 29% návštěv pro 10% katalogu.