Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Meindert Hobbema na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Meindert Hobbema
Lidé otevírají River Landscape with Fishermen častěji než jakékoliv jiné dílo od Meindert Hobbema: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 12% všech zobrazení. LA FERME a The road to middelharnis doplňují pódiun. Meindert Hobbema celkem zaznamenal 1 800 návštěv, z toho 500 na stránce umělce a 1 300 u jednotlivých děl. Vrcholem byl Čec 2026 s 1 200 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Nesourodá paleta barev (Harmonie barev) si připomíná 19% návštěv, přestože tvoří pouze 13% katalogu.
Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Meindert Hobbema
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce Meindert Hobbema s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
River Landscape with Fishermen, 1660
200 návštěv · 12,5%
-
2
LA FERME
200 návštěv · 12,5%
-
3
The road to middelharnis
200 návštěv · 12,5%
-
4
The Water Mill 1
200 návštěv · 12,5%
-
5
A Farm in the Sunlight, 1668
100 návštěv · 6,2%
-
6
Cottages in a Wood, 1660
100 návštěv · 6,2%
-
7
A Road winding past Cottages
100 návštěv · 6,2%
-
8
LA FORET DE CHENES
100 návštěv · 6,2%
-
9
Meyndert the water mill
100 návštěv · 6,2%
-
10
A Watermill
100 návštěv · 6,2%
Jaká je popularita stránky Meindert Hobbema měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 100 |
| Čec 2026 | 400 | 800 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 200 |
Jakou pozornost získávají díla Meindert Hobbema celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Meindert Hobbema?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 7,9% | 12,5% |
| Měkké stínění | 44,7% | 37,5% |
| Střední jas | 39,5% | 37,5% |
| Jasná rovnováha | 7,9% | 12,5% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 50,0% | 43,8% |
| Jemné odstíny | 47,4% | 50,0% |
| Vyvážená jemnost | 2,6% | 6,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 57,9% | 56,2% |
| Vyvážená | 42,1% | 43,8% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 5,3% | 6,2% |
| Vyvážený | 2,6% | 6,2% |
| Výrazný | 15,8% | 18,8% |
| Prohlášení | 76,3% | 68,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 13,2% | 18,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 2,6% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 21,1% | 12,5% |
| Silná barevná jednotnost | 55,3% | 56,2% |
| Jednotná paleta | 7,9% | 12,5% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Meindert Hobbema v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LA FORET DE CHENES | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LA FERME | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| LE MOULIN A EAU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Meyndert the water mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wooded Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cottages in a Wood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Watermill beside a Woody… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Watermill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Farm in the Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Village Street under Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Meindert Hobbema čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| německy | 100 | 100,0% |
Jak vypadají denní návštěvy u Meindert Hobbema a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 300 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 400 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 500 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 600 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
Meindert Hobbema: rychlé odpovědi
Které dílo má u Meindert Hobbema nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to River Landscape with Fishermen: 200 návštěv, což představuje 12% z celkového počtu zhlédnutí umělce Meindert Hobbema. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.
Kolik návštěv má Meindert Hobbema?
- 1 800 za posledních dvanáct měsíců, z toho 500 na stránce umělce a 1 300 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Meindert Hobbema, který lidé preferují?
- Ano, Nesourodá paleta barev (Harmonie barev): 19% návštěv pro 13% katalogu.