Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Massimo Vignelli, Vignelli Associates na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Massimo Vignelli, Vignelli Associates: údaje v několika řádcích
Liberté Liberté je hvězdou: 1 200 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 17% všech zobrazení umělce Massimo Vignelli, Vignelli Associates. Následují Knoll International\n\n[front view] a Max 365. Součet prohlídek stránky umělce (4 500 prohlídek) a děl (5 400 prohlídek) činí celkem 9 900. Zájem roste, počet návštěv se mezi Srp 2026 a Zář 2026 zvýšil o 85%. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (5 800 návštěv). Nejčastější jazyky publika: španělsky (40%), anglicky (21%) a rusky (14%). Podle zařízení: počítače (82%), telefony (17%) a tablety (1%). Návštěvy vykazují preferenci pro Klidná (Emoční náboj), což představuje 45% návštěv oproti 22% v katalogu.
Massimo Vignelli, Vignelli Associates: 10 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Massimo Vignelli, Vignelli Associates.
Kdy lidé navštěvují stránku Massimo Vignelli, Vignelli Associates?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
200
Čec 2026
2 000
3 800
Srp 2026
400
900
Zář 2026
1 900
500
Kdy jsou díla umělce Massimo Vignelli, Vignelli Associates prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Massimo Vignelli, Vignelli Associates ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Moderní minimalismus
34,3%
25,0%
Minimalistický
31,4%
17,9%
Elegance
8,6%
26,8%
Klidná atmosféra
8,6%
12,5%
Nostalgický
5,7%
8,9%
Pokojný
5,7%
8,9%
Výrazné
2,9%
0,0%
Dramatický
2,9%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Klidná
21,9%
45,3%
Reflektivní
34,4%
22,6%
Energický
21,9%
13,2%
Nostalgický
6,2%
11,3%
Radostný
6,2%
3,8%
Pokojný
6,2%
1,9%
Dramatický
3,1%
1,9%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
2,0%
1,5%
Měkké stínění
18,0%
26,1%
Střední jas
24,0%
29,0%
Jasná rovnováha
12,0%
13,0%
Luminózní
44,0%
30,4%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
40,0%
39,1%
Jemné odstíny
20,0%
5,8%
Vyvážená jemnost
14,0%
15,9%
Jasná barevná přítomnost
8,0%
11,6%
Sytá barva
18,0%
27,5%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
42,9%
41,3%
Tmavé tóny
16,7%
28,6%
Pastelové barvy
23,8%
9,5%
Zemité tóny
11,9%
11,1%
Teplé tóny
0,0%
7,9%
Západ slunce
4,8%
1,6%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
28,0%
27,5%
Vyvážená
36,0%
20,3%
Živobylé
36,0%
52,2%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
30,0%
14,5%
Jemný
8,0%
29,0%
Vyvážený
8,0%
1,5%
Výrazný
10,0%
8,7%
Prohlášení
44,0%
46,4%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
12,0%
21,7%
Jemně promíchaná paleta
8,0%
13,0%
Vyvážená harmonie
12,0%
4,3%
Silná barevná jednotnost
26,0%
33,3%
Jednotná paleta
42,0%
27,5%
Jaké jsou nejlepší díla Massimo Vignelli, Vignelli Associates měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Max 365
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
Heller Rainbow Dinnerware\n…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Heller The Rainbow Group\n\…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Knoll Design\n\ncover
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Fort Worth Art Museum The I…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Liberté Liberté
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
400
400
Knoll Au Louvre\n\n[front c…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Knoll International\n\n[fro…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Milano\n\n[cover view, fold…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Rank Xerox Showroom, Milan,…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
0
Jaká zařízení používá publikum umělce Massimo Vignelli, Vignelli Associates?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
8 100
81,8%
telefony
1 700
17,2%
tablety
100
1,0%
Jakými jazyky mluví publikum umělce Massimo Vignelli, Vignelli Associates?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
španělsky
1 700
40,5%
anglicky
900
21,4%
rusky
600
14,3%
francouzsky
500
11,9%
persky
100
2,4%
italsky
100
2,4%
japonsky
100
2,4%
polsky
100
2,4%
Chinese
100
2,4%
Kolik je denních návštěv u Massimo Vignelli, Vignelli Associates a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
Den
Návštěvy
so 26 Zář
500
ne 27 Zář
600
po 28 Zář
100
út 29 Zář
100
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
100
pá 2 Říj
100
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
100
st 7 Říj
400
čt 8 Říj
600
pá 9 Říj
300
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
100
po 12 Říj
900
út 13 Říj
500
st 14 Říj
1 400
čt 15 Říj
100
pá 16 Říj
100
so 17 Říj (předpověď)
300
ne 18 Říj (předpověď)
400
po 19 Říj (předpověď)
600
út 20 Říj (předpověď)
400
st 21 Říj (předpověď)
1 100
čt 22 Říj (předpověď)
500
pá 23 Říj (předpověď)
300
so 24 Říj (předpověď)
400
ne 25 Říj (předpověď)
500
po 26 Říj (předpověď)
700
út 27 Říj (předpověď)
500
st 28 Říj (předpověď)
1 300
čt 29 Říj (předpověď)
600
pá 30 Říj (předpověď)
400
so 31 Říj (předpověď)
400
ne 1 Lis (předpověď)
600
po 2 Lis (předpověď)
800
út 3 Lis (předpověď)
600
st 4 Lis (předpověď)
1 500
čt 5 Lis (předpověď)
600
pá 6 Lis (předpověď)
400
Časté dotazy o Massimo Vignelli, Vignelli Associates
Která díla od Massimo Vignelli, Vignelli Associates si lidé nejčastěji prohlížejí?
Nejprve Liberté Liberté s 1 200 návštěvami nebo 17% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Massimo Vignelli, Vignelli Associates na ArtsDot.com?
9 900 návštěv za dvanáct měsíců: 4 500 na stránce umělce a 5 400 u jeho děl.
Jaká zařízení přitahují publikum Massimo Vignelli, Vignelli Associates?
Publikum pochází z počítače (82%), telefony (17%) a tablety (1%); počítače tvoří 82% návštěv.
Jakým jazykem mluví publikum umělce Massimo Vignelli, Vignelli Associates?
španělsky (40%), anglicky (21%) a rusky (14%). Prvním jazykem je španělsky, který pokrývá 40% návštěvníků.
Která díla Massimo Vignelli, Vignelli Associates nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla s tagem Klidná (Emoční náboj) tvoří 45% prohlídek, ačkoliv představují pouze 22% katalogu.