Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Martinet Pierre na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Martinet Pierre v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Martinet Pierre na ArtsDot.com dílo Cheval de Napoléon Ier Le Major: 200 návštěv, což představuje 25% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Cheval de Napoléon Ier La Belle a Cheval de Napoléon Ier Le Sahara. Celkem bylo zaznamenáno 1 000 návštěv u Martinet Pierre: 300 návštěv stránky umělce a 700 návštěv stránek jednotlivých děl. Zánikající pozornost roste: počet návštěv vzrostl o 200% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 600 návštěvami. Návštěvníci mají sklon k Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 62% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 33% katalogu umělce.
5 nejvíce prohlížených děl umělce Martinet Pierre
Toto je 5 děl umělce Martinet Pierre, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Martinet Pierre?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 400 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 200 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora Martinet Pierre?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Martinet Pierre?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 11,1% | 12,5% |
| Měkké stínění | 22,2% | 37,5% |
| Střední jas | 44,4% | 25,0% |
| Jasná rovnováha | 22,2% | 25,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 0,0% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 33,3% | 62,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 66,7% | 37,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 44,4% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 44,4% | 25,0% |
| Neutrální tóny | 11,1% | 25,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená | 33,3% | 50,0% |
| Živobylé | 66,7% | 50,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 22,2% | 37,5% |
| Vyvážený | 22,2% | 37,5% |
| Výrazný | 33,3% | 0,0% |
| Prohlášení | 22,2% | 25,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 11,1% | 25,0% |
| Jednotná paleta | 88,9% | 75,0% |
Která díla umělce Martinet Pierre jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cheval de Napoléon Ier L'Ab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cheval de Napoléon Ier Le F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cheval de Napoléon Ier Le C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cheval de Napoléon Ier Le S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Cheval de Napoléon Ier Le D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cheval de Napoléon Ier Le V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cheval de Napoléon Ier Le M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Cheval de Napoléon Ier La B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Cheval de Napoléon Ier Le T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky se používají návštěvníci Martinet Pierre?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik návštěv má Martinet Pierre denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 200 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se Martinet Pierre na ArtsDot.com
Která díla umělce Martinet Pierre jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je Cheval de Napoléon Ier Le Major se 200 návštěvami (25% všech zobrazení umělce Martinet Pierre). Výše uvedené pořadí obsahuje 5 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Martinet Pierre na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a Martinet Pierre celkem 1 000 návštěv: 300 na stránce umělce a 700 na stránkách jednotlivých děl.
Jaké díla preferují návštěvníci Martinet Pierre?
- Preferují Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 62% návštěv oproti 33% v katalogu umělce.