Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Marie Laurencinová na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Marie Laurencinová: údaje v několika řádcích
Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) je hvězdou: 1 000 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 12% všech zobrazení umělce Marie Laurencinová. Následují L'éventail (1911) a La Barque (1920). Součet prohlídek stránky umělce (3 200 prohlídek) a děl (7 300 prohlídek) činí celkem 10 500. Zájem klesl o 7% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (5 200 návštěv). Podle zařízení: počítače (58%), telefony (36%) a tablety (6%). Návštěvy vykazují preferenci pro Jasná rovnováha (Jasnost světla), což představuje 44% návštěv oproti 30% v katalogu.
Marie Laurencinová: 10 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Marie Laurencinová.
-
1
Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913)
1 000 návštěv · 11,8%
-
2
L'éventail (1911)
400 návštěv · 4,7%
-
3
La Barque (1920)
400 návštěv · 4,7%
-
4
La femme-cheval (1918)
400 návštěv · 4,7%
-
5
La vie au château (1925)
400 návštěv · 4,7%
-
6
La jeune fille au palmier (1915)
300 návštěv · 3,5%
-
7
Mme André Groult née Nicole Poiret (1937)
300 návštěv · 3,5%
-
8
Autoportrait au chapeau (1927)
300 návštěv · 3,5%
-
9
Fillette au chapeau bleu et noir (1914)
300 návštěv · 3,5%
-
10
La Liseuse (1913)
300 návštěv · 3,5%
Kdy lidé navštěvují stránku Marie Laurencinová?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 900 | 4 300 |
| Srp 2026 | 1 300 | 1 400 |
| Zář 2026 | 1 000 | 1 500 |
Kdy jsou díla umělce Marie Laurencinová prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Marie Laurencinová ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,0% | 1,2% |
| Měkké stínění | 16,0% | 15,3% |
| Střední jas | 38,0% | 40,0% |
| Jasná rovnováha | 30,0% | 43,5% |
| Luminózní | 12,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 70,0% | 67,1% |
| Jemné odstíny | 22,0% | 27,1% |
| Vyvážená jemnost | 8,0% | 5,9% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 88,9% | 88,0% |
| Zemité tóny | 3,7% | 12,0% |
| Monochromní | 7,4% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 52,0% | 60,0% |
| Vyvážená | 44,0% | 34,1% |
| Živobylé | 4,0% | 5,9% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 22,0% | 11,8% |
| Jemný | 32,0% | 24,7% |
| Vyvážený | 12,0% | 16,5% |
| Výrazný | 14,0% | 24,7% |
| Prohlášení | 20,0% | 22,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 36,0% | 43,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 24,0% | 20,0% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 9,4% |
| Silná barevná jednotnost | 18,0% | 20,0% |
| Jednotná paleta | 10,0% | 7,1% |
Jaké jsou nejlepší díla Marie Laurencinová měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La jeune fille au palmier (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Corbeille de Fruits (1908) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Femme au turban (1922) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autoportrait (1905) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le cheval noir ou La promen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paysage (1905) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jean royère (1908) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Amazon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Femme au chapeau à plume… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tête de Jeune Fille (1909) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení používá publikum umělce Marie Laurencinová?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 6 100 | 58,1% |
| telefony | 3 800 | 36,2% |
| tablety | 600 | 5,7% |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Marie Laurencinová?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| francouzsky | 800 | 61,5% |
| španělsky | 200 | 15,4% |
| dánsky | 100 | 7,7% |
| korejsky | 100 | 7,7% |
| Chinese | 100 | 7,7% |
Kolik je denních návštěv u Marie Laurencinová a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 200 |
| čt 24 Zář | 300 |
| pá 25 Zář | 100 |
| so 26 Zář | 200 |
| ne 27 Zář | 200 |
| po 28 Zář | 400 |
| út 29 Zář | 100 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 1 000 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 300 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 400 |
| čt 8 Říj | 200 |
| pá 9 Říj | 400 |
| so 10 Říj | 700 |
| ne 11 Říj | 100 |
| po 12 Říj | 300 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 300 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 700 |
| so 17 Říj (předpověď) | 400 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 300 |
| po 19 Říj (předpověď) | 300 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 300 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 300 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 800 |
| so 24 Říj (předpověď) | 500 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 300 |
| po 26 Říj (předpověď) | 400 |
| út 27 Říj (předpověď) | 100 |
| st 28 Říj (předpověď) | 400 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 300 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 900 |
| so 31 Říj (předpověď) | 500 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 400 |
| po 2 Lis (předpověď) | 400 |
Časté dotazy o Marie Laurencinová
Která díla od Marie Laurencinová si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) s 1 000 návštěvami nebo 12% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Marie Laurencinová na ArtsDot.com?
- 10 500 návštěv za dvanáct měsíců: 3 200 na stránce umělce a 7 300 u jeho děl.
Jaká zařízení přitahují publikum Marie Laurencinová?
- Publikum pochází z počítače (58%), telefony (36%) a tablety (6%); počítače tvoří 58% návštěv.
Která díla Marie Laurencinová nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Jasná rovnováha (Jasnost světla) tvoří 44% prohlídek, ačkoliv představují pouze 30% katalogu.