Marc NattierStatistiky návštěvnosti a nejvyhledávanější díla
1685
–
1766
Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Marc Nattier na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Krátká verze pro Marc Nattier
Lidé otevírají Portrait of Catherine I častěji než jakékoliv jiné dílo od Marc Nattier: 600 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 11% všech zobrazení. 'Mademoiselle de Clermont ''en Sultane''' a Francis Greville, Baron Brooke, later 1st Earl of Warwick doplňují pódiun. Marc Nattier celkem zaznamenal 6 100 návštěv, z toho 900 na stránce umělce a 5 200 u jednotlivých děl. Trend mírně klesá: v období Zář 2026 bylo o 50% méně návštěv než v období Srp 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 5 400 návštěvami. Počet návštěv rozdělený podle počítače (98%) a tablety (2%). Jedna kategorie vyčnívá: Romantický (Emoční náboj) si připomíná 78% návštěv, přestože tvoří pouze 57% katalogu.
Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Marc Nattier
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce Marc Nattier s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
Jaká je popularita stránky Marc Nattier měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
400
Čec 2026
600
4 800
Srp 2026
200
0
Zář 2026
100
0
Jakou pozornost získávají díla Marc Nattier celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Marc Nattier?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Elegance
85,7%
96,3%
Klasické
7,1%
0,0%
Zlatavý luxus
7,1%
0,0%
Romantický
0,0%
3,7%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Romantický
57,1%
77,8%
Reflektivní
14,3%
7,4%
Eterický
14,3%
3,7%
Vášnivý
7,1%
7,4%
Klidná
7,1%
3,7%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
60,0%
50,0%
Měkké stínění
28,0%
33,3%
Střední jas
8,0%
1,8%
Jasná rovnováha
4,0%
14,8%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
48,0%
50,0%
Jemné odstíny
34,0%
14,8%
Vyvážená jemnost
16,0%
33,3%
Jasná barevná přítomnost
2,0%
1,8%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
84,6%
76,7%
Monochromní
7,7%
9,3%
Neutrální tóny
5,1%
11,6%
Tmavé tóny
2,6%
2,3%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
66,0%
51,8%
Vyvážená
32,0%
44,4%
Živobylé
2,0%
3,7%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
20,0%
24,1%
Jemný
18,0%
16,7%
Vyvážený
20,0%
22,2%
Výrazný
26,0%
22,2%
Prohlášení
16,0%
14,8%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
18,0%
9,3%
Jemně promíchaná paleta
4,0%
13,0%
Vyvážená harmonie
18,0%
18,5%
Silná barevná jednotnost
48,0%
33,3%
Jednotná paleta
12,0%
25,9%
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Marc Nattier v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Marie Adelaide of France as…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madame Henriette
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of Catherine I
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
0
Portrait of a Young Woman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Madame Le Fèvre de Caumarti…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Portrait of Louis XV of Fra…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
'Mademoiselle de Clermont '…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Joseph Bonnier de la Mosson
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Konteska Tessin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Lovers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefony, tablety nebo počítače: jak je Marc Nattier vnímán/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
6 000
98,4%
tablety
100
1,6%
V jakých jazycích je Marc Nattier čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
francouzsky
100
100,0%
Jak vypadají denní návštěvy u Marc Nattier a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Den
Návštěvy
po 21 Zář
0
út 22 Zář
0
st 23 Zář
0
čt 24 Zář
0
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
100
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
100
út 29 Zář
0
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
100
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
200
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
200
po 12 Říj (předpověď)
100
út 13 Říj (předpověď)
0
st 14 Říj (předpověď)
200
čt 15 Říj (předpověď)
0
pá 16 Říj (předpověď)
0
so 17 Říj (předpověď)
100
ne 18 Říj (předpověď)
200
po 19 Říj (předpověď)
100
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
200
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
100
ne 25 Říj (předpověď)
300
po 26 Říj (předpověď)
100
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
200
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
100
ne 1 Lis (předpověď)
300
Marc Nattier: rychlé odpovědi
Které dílo má u Marc Nattier nejvyšší počet zhlédnutí?
Je to Portrait of Catherine I: 600 návštěv, což představuje 11% z celkového počtu zhlédnutí umělce Marc Nattier. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.
Kolik návštěv má Marc Nattier?
6 100 za posledních dvanáct měsíců, z toho 900 na stránce umělce a 5 200 u jednotlivých děl.
Prohlížejí se lidé na díla Marc Nattier na telefonu nebo na počítači?
Obě: podíl návštěv podle počítače (98%) a tablety (2%); vede počítače s podílem 98%.
Existuje nějaký druh díla od Marc Nattier, který lidé preferují?
Ano, Romantický (Emoční náboj): 78% návštěv pro 57% katalogu.