Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Marc Chagall na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Marc Chagall v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Marc Chagall na ArtsDot.com dílo Já a vesnice: 22 100 návštěv, což představuje 10% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Narozeniny a Nad městem. Celkem bylo zaznamenáno 220 200 návštěv u Marc Chagall: 78 500 návštěv stránky umělce a 141 700 návštěv stránek jednotlivých děl. Zánikající pozornost roste: počet návštěv vzrostl o 47% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 137 100 návštěvami. O Marc Chagall se čte v francouzsky (20%), anglicky (13%) a italsky (11%). Návštěvníci pocházejí převážně z Jižní Korea (13%), Itálie (11%) a Francie (5%). Uživatelé prohlížejí na počítače (64%), telefony (33%) a tablety (3%). Návštěvníci mají sklon k Střední jas (Jasnost světla): 49% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 26% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených děl umělce Marc Chagall
Toto je 10 děl umělce Marc Chagall, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Marc Chagall?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
2 000
Čec 2026
20 500
116 600
Srp 2026
15 900
16 900
Zář 2026
41 900
6 200
Jak často jsou prohlíženy díla autora Marc Chagall?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Marc Chagall?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Romantický
36,4%
37,8%
Nostalgický
9,1%
15,4%
Mystický
13,6%
14,7%
Eterický
18,2%
12,3%
Pokojný
9,1%
7,2%
Dramatický
4,5%
6,3%
Klidná atmosféra
0,0%
2,8%
Lekce fantazie
2,3%
2,2%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
42,2%
21,1%
Záhadný
17,8%
17,8%
Radostný
4,4%
18,0%
Nostalgický
4,4%
16,1%
Duchovní
6,7%
9,2%
Romantický
2,2%
4,8%
Nadějný
6,7%
2,9%
Eterický
0,0%
2,5%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
12,0%
9,0%
Měkké stínění
16,0%
19,4%
Střední jas
26,0%
48,5%
Jasná rovnováha
18,0%
10,1%
Luminózní
28,0%
13,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
40,0%
25,5%
Jemné odstíny
24,0%
34,1%
Vyvážená jemnost
14,0%
22,8%
Jasná barevná přítomnost
18,0%
14,4%
Sytá barva
4,0%
3,1%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
46,3%
37,1%
Zemité tóny
21,9%
37,6%
Tmavé tóny
19,5%
21,8%
Pastelové barvy
9,8%
2,1%
Monochromní
2,4%
0,6%
Teplé tóny
0,0%
0,7%
Přírodní motivy
0,0%
0,1%
Výrazné
0,0%
0,1%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
36,0%
26,1%
Vyvážená
44,0%
58,6%
Živobylé
20,0%
15,3%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
16,0%
6,0%
Jemný
18,0%
10,6%
Vyvážený
8,0%
11,0%
Výrazný
22,0%
26,2%
Prohlášení
36,0%
46,2%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
30,0%
41,3%
Jemně promíchaná paleta
20,0%
13,4%
Vyvážená harmonie
10,0%
15,8%
Silná barevná jednotnost
22,0%
19,2%
Jednotná paleta
18,0%
10,2%
Která díla umělce Marc Chagall jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Já a vesnice
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9 000
2 900
700
Narozeniny
0
0
0
0
0
0
0
0
0
7 700
3 100
0
Nad městem
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4 700
600
200
Žlutý violinist
0
0
0
0
0
0
0
0
300
4 700
300
100
Padající anděl
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
300
0
Nápoj vojáka
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
A red horse
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
Kompoziční studie k dílu „D…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
200
0
Cirkus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
200
0
Koncert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
200
1 000
Jaká zařízení používají návštěvníci Marc Chagall?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
140 100
63,6%
telefony
72 700
33,0%
tablety
7 400
3,4%
Jakými jazyky se používají návštěvníci Marc Chagall?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
francouzsky
8 900
20,3%
anglicky
5 600
12,8%
italsky
4 800
11,0%
korejsky
4 200
9,6%
německy
3 500
8,0%
španělsky
2 900
6,6%
rusky
2 400
5,5%
litevsky
2 100
4,8%
portugalsky
1 200
2,7%
srbsky
900
2,1%
Kolik návštěv má Marc Chagall denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
so 26 Zář
5 800
ne 27 Zář
5 000
po 28 Zář
7 700
út 29 Zář
5 000
st 30 Zář
3 700
čt 1 Říj
5 000
pá 2 Říj
4 600
so 3 Říj
3 700
ne 4 Říj
7 400
po 5 Říj
8 100
út 6 Říj
6 400
st 7 Říj
8 600
čt 8 Říj
6 900
pá 9 Říj
5 000
so 10 Říj
5 500
ne 11 Říj
7 200
po 12 Říj
7 600
út 13 Říj
4 900
st 14 Říj
7 500
čt 15 Říj
5 700
pá 16 Říj
6 300
so 17 Říj (předpověď)
5 600
ne 18 Říj (předpověď)
7 400
po 19 Říj (předpověď)
8 800
út 20 Říj (předpověď)
6 100
st 21 Říj (předpověď)
7 500
čt 22 Říj (předpověď)
6 600
pá 23 Říj (předpověď)
6 000
so 24 Říj (předpověď)
6 000
ne 25 Říj (předpověď)
7 800
po 26 Říj (předpověď)
9 300
út 27 Říj (předpověď)
6 500
st 28 Říj (předpověď)
7 900
čt 29 Říj (předpověď)
7 000
pá 30 Říj (předpověď)
6 300
so 31 Říj (předpověď)
6 300
ne 1 Lis (předpověď)
8 200
po 2 Lis (předpověď)
9 800
út 3 Lis (předpověď)
6 800
st 4 Lis (předpověď)
8 300
čt 5 Lis (předpověď)
7 400
pá 6 Lis (předpověď)
6 600
Otázky týkající se Marc Chagall na ArtsDot.com
Která díla umělce Marc Chagall jsou nejoblíbenější?
Nejobliíbenějším dílem je Já a vesnice se 22 100 návštěvami (10% všech zobrazení umělce Marc Chagall). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Marc Chagall na ArtsDot.com?
Za posledních dvanáct měsíců získal/a Marc Chagall celkem 220 200 návštěv: 78 500 na stránce umělce a 141 700 na stránkách jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních se pohybují návštěvníci Marc Chagall?
Většinou na počítače (64%), telefony (33%) a tablety (3%): 64% návštěv pochází z zařízení počítače.
Kterými jazyky lidé čtou o Marc Chagall?
Nejpoužívanějšími jazyky jsou francouzsky (20%), anglicky (13%) a italsky (11%). S podílem 20% návštěvníků dominuje jazyk francouzsky.
Jaké díla preferují návštěvníci Marc Chagall?
Preferují Střední jas (Jasnost světla): 49% návštěv oproti 26% v katalogu umělce.