Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Madeleine Jeanne Lemaire na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Madeleine Jeanne Lemaire: údaje v několika řádcích
Scene In A Train je hvězdou: 300 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 38% všech zobrazení umělce Madeleine Jeanne Lemaire. Následují The Embroidery Class a Irises And Peonies In A Basket. Součet prohlídek stránky umělce (400 prohlídek) a děl (700 prohlídek) činí celkem 1 100. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (1 000 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Střední jas (Jasnost světla), což představuje 62% návštěv oproti 23% v katalogu.
Madeleine Jeanne Lemaire: 6 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Madeleine Jeanne Lemaire.
Kdy lidé navštěvují stránku Madeleine Jeanne Lemaire?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 600 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Kdy jsou díla umělce Madeleine Jeanne Lemaire prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Madeleine Jeanne Lemaire ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 7,7% | 12,5% |
| Měkké stínění | 38,5% | 12,5% |
| Střední jas | 23,1% | 62,5% |
| Jasná rovnováha | 23,1% | 12,5% |
| Luminózní | 7,7% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 38,5% | 62,5% |
| Jemné odstíny | 30,8% | 37,5% |
| Vyvážená jemnost | 23,1% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 7,7% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 45,5% | 50,0% |
| Neutrální tóny | 45,5% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 9,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 23,1% | 62,5% |
| Vyvážená | 61,5% | 37,5% |
| Živobylé | 15,4% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 7,7% | 0,0% |
| Vyvážený | 15,4% | 12,5% |
| Výrazný | 30,8% | 25,0% |
| Prohlášení | 46,2% | 62,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 15,4% | 50,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 7,7% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 7,7% | 12,5% |
| Silná barevná jednotnost | 38,5% | 25,0% |
| Jednotná paleta | 30,8% | 12,5% |
Jaké jsou nejlepší díla Madeleine Jeanne Lemaire měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior: Lady at a Window… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Un moment musical | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Girl With Love Letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman Sitting in a - Dagobe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| An Afternoon Embroidering | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Embroidery Class | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Scene In A Train | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Ophelia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Irises And Peonies In A Bas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Madeleine Jeanne Lemaire?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denních návštěv u Madeleine Jeanne Lemaire a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 100 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Madeleine Jeanne Lemaire
Která díla od Madeleine Jeanne Lemaire si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Scene In A Train s 300 návštěvami nebo 38% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 6 děl.
Jak velké je publikum Madeleine Jeanne Lemaire na ArtsDot.com?
- 1 100 návštěv za dvanáct měsíců: 400 na stránce umělce a 700 u jeho děl.
Která díla Madeleine Jeanne Lemaire nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Střední jas (Jasnost světla) tvoří 62% prohlídek, ačkoliv představují pouze 23% katalogu.