Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Lyonel Feininger na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Lyonel Feininger v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Lyonel Feininger na ArtsDot.com dílo The honeymooners: 1 100 návštěv, což představuje 13% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Jesuits III a Gelmeroda IX. Celkem bylo zaznamenáno 12 100 návštěv u Lyonel Feininger: 4 800 návštěv stránky umělce a 7 300 návštěv stránek jednotlivých děl. Zánikající pozornost roste: počet návštěv vzrostl o 26% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 6 800 návštěvami. Uživatelé prohlížejí na počítače (59%), telefony (31%) a tablety (10%). Návštěvníci mají sklon k Tmavé tóny (Barevná paleta): 40% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 7% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených děl umělce Lyonel Feininger
Toto je 10 děl umělce Lyonel Feininger, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
-
1
The honeymooners
1 100 návštěv · 13,1%
-
2
Jesuits III, 1915
600 návštěv · 7,1%
-
3
Gelmeroda IX
600 návštěv · 7,1%
-
4
Blue Coast
400 návštěv · 4,8%
-
5
Gelmeroda, VIII
300 návštěv · 3,6%
-
6
Carnival
300 návštěv · 3,6%
-
7
Architecture II (Man of Potin)
300 návštěv · 3,6%
-
8
Boats, 1917
200 návštěv · 2,4%
-
9
Carnival in Arcueil, 1911
200 návštěv · 2,4%
-
10
Gaberndorf II
200 návštěv · 2,4%
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Lyonel Feininger?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 2 100 | 4 700 |
| Srp 2026 | 900 | 1 400 |
| Zář 2026 | 1 800 | 1 100 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora Lyonel Feininger?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Lyonel Feininger?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,0% | 1,2% |
| Měkké stínění | 2,0% | 10,7% |
| Střední jas | 26,0% | 53,6% |
| Jasná rovnováha | 46,0% | 20,2% |
| Luminózní | 22,0% | 14,3% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 44,0% | 21,4% |
| Jemné odstíny | 28,0% | 27,4% |
| Vyvážená jemnost | 22,0% | 25,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,0% | 25,0% |
| Sytá barva | 2,0% | 1,2% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 73,9% | 49,3% |
| Tmavé tóny | 6,5% | 40,0% |
| Zemité tóny | 10,9% | 2,7% |
| Monochromní | 6,5% | 4,0% |
| Pastelové barvy | 2,2% | 4,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 28,0% | 19,1% |
| Vyvážená | 48,0% | 47,6% |
| Živobylé | 24,0% | 33,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 24,0% | 17,9% |
| Jemný | 16,0% | 7,1% |
| Vyvážený | 6,0% | 7,1% |
| Výrazný | 8,0% | 30,9% |
| Prohlášení | 46,0% | 36,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,0% | 38,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,0% | 13,1% |
| Vyvážená harmonie | 6,0% | 9,5% |
| Silná barevná jednotnost | 18,0% | 20,2% |
| Jednotná paleta | 54,0% | 19,1% |
Která díla umělce Lyonel Feininger jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carnival in Arcueil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Carnival | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 |
| Blue Coast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Gelmeroda IX | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 200 |
| The honeymooners | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 200 |
| Werder I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jesuits III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 200 |
| On the Bridge (Ober-Weimar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Gelmeroda, VIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Architecture II (Man of Pot… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
Jaká zařízení používají návštěvníci Lyonel Feininger?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 7 100 | 58,7% |
| telefony | 3 800 | 31,4% |
| tablety | 1 200 | 9,9% |
Jakými jazyky se používají návštěvníci Lyonel Feininger?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| německy | 1 800 | 72,0% |
| česky | 100 | 4,0% |
| anglicky | 100 | 4,0% |
| španělsky | 100 | 4,0% |
| italsky | 100 | 4,0% |
| korejsky | 100 | 4,0% |
| polsky | 100 | 4,0% |
| portugalsky | 100 | 4,0% |
Kolik návštěv má Lyonel Feininger denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 100 |
| čt 24 Zář | 400 |
| pá 25 Zář | 100 |
| so 26 Zář | 100 |
| ne 27 Zář | 100 |
| po 28 Zář | 500 |
| út 29 Zář | 100 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 300 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 200 |
| po 5 Říj | 300 |
| út 6 Říj | 200 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 400 |
| pá 9 Říj | 300 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 1 100 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 100 |
| st 14 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 600 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 200 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 700 |
| po 19 Říj (předpověď) | 400 |
| út 20 Říj (předpověď) | 200 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 600 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 200 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 800 |
| po 26 Říj (předpověď) | 400 |
| út 27 Říj (předpověď) | 200 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 700 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 200 |
| so 31 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 800 |
| po 2 Lis (předpověď) | 500 |
| út 3 Lis (předpověď) | 200 |
Otázky týkající se Lyonel Feininger na ArtsDot.com
Která díla umělce Lyonel Feininger jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je The honeymooners se 1 100 návštěvami (13% všech zobrazení umělce Lyonel Feininger). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Lyonel Feininger na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a Lyonel Feininger celkem 12 100 návštěv: 4 800 na stránce umělce a 7 300 na stránkách jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních se pohybují návštěvníci Lyonel Feininger?
- Většinou na počítače (59%), telefony (31%) a tablety (10%): 59% návštěv pochází z zařízení počítače.
Jaké díla preferují návštěvníci Lyonel Feininger?
- Preferují Tmavé tóny (Barevná paleta): 40% návštěv oproti 7% v katalogu umělce.