Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Lubaina Himid na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Lubaina Himid v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Lubaina Himid na ArtsDot.com dílo Le Rodeur: The Lock & Le Rodeur: The Exchange: 900 návštěv, což představuje 60% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Swallow Hard: The Lancaster Dinner Service (detail) a The series: Revenge - A Masque in Five Tableaux. Celkem bylo zaznamenáno 1 200 návštěv u Lubaina Himid: 600 návštěv stránky umělce a 600 návštěv stránek jednotlivých děl. Neaktivnějším měsícem byl Říj 2026 s 600 návštěvami. Návštěvníci mají sklon k Výrazný (Kontrast): 87% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 33% katalogu umělce.
5 nejvíce prohlížených děl umělce Lubaina Himid
Toto je 5 děl umělce Lubaina Himid, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
-
1
Le Rodeur: The Lock & Le Rodeur: The Exchange
900 návštěv · 60,0%
-
2
Swallow Hard: The Lancaster Dinner Service (detail), 2007
200 návštěv · 13,3%
-
3
The series: Revenge - A Masque in Five Tableaux
200 návštěv · 13,3%
-
4
Le Rodeur: The Lock, 2016
100 návštěv · 6,7%
-
5
Swallow Hard: The Lancaster Dinner Service
100 návštěv · 6,7%
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Lubaina Himid?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 300 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 300 | 300 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora Lubaina Himid?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Lubaina Himid?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 13,3% | 6,7% |
| Střední jas | 6,7% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 46,7% | 80,0% |
| Luminózní | 33,3% | 13,3% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 60,0% | 93,3% |
| Jemné odstíny | 26,7% | 6,7% |
| Vyvážená jemnost | 6,7% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,7% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 53,3% | 93,3% |
| Vyvážená | 40,0% | 6,7% |
| Živobylé | 6,7% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,7% | 6,7% |
| Jemný | 26,7% | 0,0% |
| Vyvážený | 6,7% | 0,0% |
| Výrazný | 33,3% | 86,7% |
| Prohlášení | 26,7% | 6,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 40,0% | 20,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 13,3% | 60,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 40,0% | 20,0% |
| Jednotná paleta | 6,7% | 0,0% |
Která díla umělce Lubaina Himid jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Le Rodeur: The Lock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Naming the Money | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Swallow Hard: The Lancaster… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Swallow Hard: The Lancaster… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Swallow Hard: The Lancaster… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Man Overboard (Freedom) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Why Are You Looking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tenderness Only We Can Bear | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Invisible Strategies Instal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Installation view of | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky se používají návštěvníci Lubaina Himid?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 100,0% |
Kolik návštěv má Lubaina Himid denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 1 200 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 100 |
| st 28 Říj | 100 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 200 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se Lubaina Himid na ArtsDot.com
Která díla umělce Lubaina Himid jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je Le Rodeur: The Lock & Le Rodeur: The Exchange se 900 návštěvami (60% všech zobrazení umělce Lubaina Himid). Výše uvedené pořadí obsahuje 5 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Lubaina Himid na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a Lubaina Himid celkem 1 200 návštěv: 600 na stránce umělce a 600 na stránkách jednotlivých děl.
Jaké díla preferují návštěvníci Lubaina Himid?
- Preferují Výrazný (Kontrast): 87% návštěv oproti 33% v katalogu umělce.