Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Louis Kolitz na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Louis Kolitz
Lidé otevírají The Doernberg And View On Burghasungen častěji než jakékoliv jiné dílo od Louis Kolitz: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 20% všech zobrazení. Kassel Marställer Platz a The Bay Of Albano doplňují pódiun. Louis Kolitz celkem zaznamenal 1 600 návštěv, z toho 300 na stránce umělce a 1 300 u jednotlivých děl. Vrcholem byl Čec 2026 s 1 200 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Jemné odstíny (Nasycení barev) si připomíná 40% návštěv, přestože tvoří pouze 26% katalogu.
Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Louis Kolitz
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce Louis Kolitz s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
The Doernberg And View On Burghasungen
300 návštěv · 20,0%
-
2
Kassel Marställer Platz
200 návštěv · 13,3%
-
3
The Bay Of Albano
100 návštěv · 6,7%
-
4
Auerestaurant Kassel
100 návštěv · 6,7%
-
5
Fulda. Alte Wache Und Bonifatiusdenkmal Von Werner Henschel
100 návštěv · 6,7%
-
6
Hanau, Paradeplatz
100 návštěv · 6,7%
-
7
Jena. Burgkeller
100 návštěv · 6,7%
-
8
Butzbach
100 návštěv · 6,7%
-
9
Generalkommando Schloß Bellevue Und Die Alte Gemäldegalerie
100 návštěv · 6,7%
-
10
Kassel
100 návštěv · 6,7%
Jaká je popularita stránky Louis Kolitz měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 1 200 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 300 | 100 |
Jakou pozornost získávají díla Louis Kolitz celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Louis Kolitz?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 10,5% | 0,0% |
| Měkké stínění | 15,8% | 13,3% |
| Střední jas | 57,9% | 66,7% |
| Jasná rovnováha | 10,5% | 13,3% |
| Luminózní | 5,3% | 6,7% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 57,9% | 46,7% |
| Jemné odstíny | 26,3% | 40,0% |
| Vyvážená jemnost | 15,8% | 13,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 57,9% | 66,7% |
| Vyvážená | 36,8% | 26,7% |
| Živobylé | 5,3% | 6,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 15,8% | 6,7% |
| Vyvážený | 5,3% | 0,0% |
| Výrazný | 31,6% | 40,0% |
| Prohlášení | 47,4% | 53,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 15,8% | 6,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,5% | 20,0% |
| Vyvážená harmonie | 15,8% | 13,3% |
| Silná barevná jednotnost | 47,4% | 46,7% |
| Jednotná paleta | 10,5% | 13,3% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Louis Kolitz v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fulda. Alte Wache Und Bonif… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Abteiruine Hersfeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Kassel Marställer Platz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Auerestaurant Kassel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fritzlar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marburg An Der Lahn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Kassel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Generalkommando Schloß Bell… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Offenbach Am Main | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kassel. Bellevue, Blick Auf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Louis Kolitz čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| německy | 200 | 66,7% |
| dánsky | 100 | 33,3% |
Jak vypadají denní návštěvy u Louis Kolitz a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 100 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 300 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
Louis Kolitz: rychlé odpovědi
Které dílo má u Louis Kolitz nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to The Doernberg And View On Burghasungen: 300 návštěv, což představuje 20% z celkového počtu zhlédnutí umělce Louis Kolitz. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.
Kolik návštěv má Louis Kolitz?
- 1 600 za posledních dvanáct měsíců, z toho 300 na stránce umělce a 1 300 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Louis Kolitz, který lidé preferují?
- Ano, Jemné odstíny (Nasycení barev): 40% návštěv pro 26% katalogu.