Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Louis Hayet na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Louis Hayet v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Louis Hayet na ArtsDot.com dílo Mountain Landscape: 100 návštěv, což představuje 33% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Landscape of Vexin a Figures on a Street. Celkem bylo zaznamenáno 700 návštěv u Louis Hayet: 400 návštěv stránky umělce a 300 návštěv stránek jednotlivých děl. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 700 návštěvami. Návštěvníci mají sklon k Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 100% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 39% katalogu umělce.
3 nejvíce prohlížených děl umělce Louis Hayet
Toto je 3 děl umělce Louis Hayet, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Louis Hayet?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 300 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora Louis Hayet?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Louis Hayet?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 11,1% | 0,0% |
| Měkké stínění | 22,2% | 0,0% |
| Střední jas | 33,3% | 66,7% |
| Jasná rovnováha | 22,2% | 33,3% |
| Luminózní | 11,1% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 27,8% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 16,7% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 38,9% | 100,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 16,7% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 63,6% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 18,2% | 0,0% |
| Zemité tóny | 9,1% | 50,0% |
| Pastelové barvy | 9,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 22,2% | 0,0% |
| Vyvážená | 44,4% | 66,7% |
| Živobylé | 33,3% | 33,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 22,2% | 0,0% |
| Jemný | 33,3% | 33,3% |
| Vyvážený | 5,6% | 0,0% |
| Výrazný | 16,7% | 0,0% |
| Prohlášení | 22,2% | 66,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 55,6% | 66,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 5,6% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 5,6% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 22,2% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 11,1% | 0,0% |
Která díla umělce Louis Hayet jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Young Woman Drawing Before… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Market in Pontoise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Musicians | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man with a Pipe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Place de la Concorde, Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (D2X7DK) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Figures on a Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| On the Riverbank | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paris sur les boulevards | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky se používají návštěvníci Louis Hayet?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik návštěv má Louis Hayet denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 300 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 400 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 500 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 600 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se Louis Hayet na ArtsDot.com
Která díla umělce Louis Hayet jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je Mountain Landscape se 100 návštěvami (33% všech zobrazení umělce Louis Hayet). Výše uvedené pořadí obsahuje 3 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Louis Hayet na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a Louis Hayet celkem 700 návštěv: 400 na stránce umělce a 300 na stránkách jednotlivých děl.
Jaké díla preferují návštěvníci Louis Hayet?
- Preferují Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 100% návštěv oproti 39% v katalogu umělce.