Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Louis Ginnett na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Louis Ginnett v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Louis Ginnett na ArtsDot.com dílo Four Trees and a Building: 300 návštěv, což představuje 30% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich HRH Arthur (1850–1943), Duke of Connaught, President of the Royal Academy of Music (1901–1942) (copy after Philip Alexius de László) a The Coat of Many Colours. Celkem bylo zaznamenáno 1 100 návštěv u Louis Ginnett: 200 návštěv stránky umělce a 900 návštěv stránek jednotlivých děl. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 000 návštěvami. Návštěvníci mají sklon k Měkké stínění (Jasnost světla): 50% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 17% katalogu umělce.
7 nejvíce prohlížených děl umělce Louis Ginnett
Toto je 7 děl umělce Louis Ginnett, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
-
1
Four Trees and a Building
300 návštěv · 30,0%
-
2
HRH Arthur (1850–1943), Duke of Connaught, President of the Royal Academy of Music (1901–1942) (copy after Philip Alexius de László), 1939
200 návštěv · 20,0%
-
3
The Coat of Many Colours, 1926
100 návštěv · 10,0%
-
4
Mary Sitting in a Wood
100 návštěv · 10,0%
-
5
Cathedral Facade
100 návštěv · 10,0%
-
6
Ruined Castle
100 návštěv · 10,0%
-
7
Mary
100 návštěv · 10,0%
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Louis Ginnett?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 800 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora Louis Ginnett?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Louis Ginnett?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 41,4% | 20,0% |
| Měkké stínění | 17,2% | 50,0% |
| Střední jas | 20,7% | 30,0% |
| Jasná rovnováha | 20,7% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 20,7% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 51,7% | 60,0% |
| Vyvážená jemnost | 20,7% | 10,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,9% | 30,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 36,8% | 37,5% |
| Neutrální tóny | 42,1% | 25,0% |
| Tmavé tóny | 15,8% | 37,5% |
| Monochromní | 5,3% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 17,2% | 30,0% |
| Vyvážená | 69,0% | 40,0% |
| Živobylé | 13,8% | 30,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 44,8% | 40,0% |
| Jemný | 31,0% | 30,0% |
| Vyvážený | 13,8% | 0,0% |
| Výrazný | 3,5% | 20,0% |
| Prohlášení | 6,9% | 10,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 13,8% | 10,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,3% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 17,2% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 55,2% | 80,0% |
| Jednotná paleta | 3,5% | 10,0% |
Která díla umělce Louis Ginnett jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jacinta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HRH Arthur (1850–1943), Duk… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Coat of Many Colours | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Picture Book | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A June Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Unknown Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir William H. B. Ffolkes,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Picnic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky se používají návštěvníci Louis Ginnett?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik návštěv má Louis Ginnett denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se Louis Ginnett na ArtsDot.com
Která díla umělce Louis Ginnett jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je Four Trees and a Building se 300 návštěvami (30% všech zobrazení umělce Louis Ginnett). Výše uvedené pořadí obsahuje 7 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Louis Ginnett na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a Louis Ginnett celkem 1 100 návštěv: 200 na stránce umělce a 900 na stránkách jednotlivých děl.
Jaké díla preferují návštěvníci Louis Ginnett?
- Preferují Měkké stínění (Jasnost světla): 50% návštěv oproti 17% v katalogu umělce.