Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Lothar Von Seebach na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Lothar Von Seebach: údaje v několika řádcích
Marchand à la jambe de bois Hausierer (Titre attribué) je hvězdou: 200 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 11% všech zobrazení umělce Lothar Von Seebach. Následují Forêt en hiver a Ziegelbrücke, Strasbourg. Součet prohlídek stránky umělce (900 prohlídek) a děl (1 600 prohlídek) činí celkem 2 500. Zájem roste, počet návštěv se mezi Srp 2026 a Zář 2026 zvýšil o 133%. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (1 500 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Vyvážená (Intenzita barev), což představuje 72% návštěv oproti 44% v katalogu.
Lothar Von Seebach: 10 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Lothar Von Seebach.
-
1
Marchand à la jambe de bois Hausierer (Titre attribué)
200 návštěv · 11,1%
-
2
Forêt en hiver
200 návštěv · 11,1%
-
3
Ziegelbrücke, Strasbourg
100 návštěv · 5,6%
-
4
Bouquet de lilas Fliederstrauss (Titre attribué)
100 návštěv · 5,6%
-
5
Bouquet de roses
100 návštěv · 5,6%
-
6
Autoportrait
100 návštěv · 5,6%
-
7
Autoportrait Selbstportrait (Traduction)
100 návštěv · 5,6%
-
8
Portrait d'une dame
100 návštěv · 5,6%
-
9
Le Savetier
100 návštěv · 5,6%
-
10
Portrait d'Eugénie Landolt
100 návštěv · 5,6%
Kdy lidé navštěvují stránku Lothar Von Seebach?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 1 000 |
| Srp 2026 | 200 | 100 |
| Zář 2026 | 200 | 500 |
Kdy jsou díla umělce Lothar Von Seebach prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Lothar Von Seebach ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 25,0% | 5,6% |
| Měkké stínění | 22,9% | 44,4% |
| Střední jas | 35,4% | 38,9% |
| Jasná rovnováha | 12,5% | 5,6% |
| Luminózní | 4,2% | 5,6% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 27,1% | 27,8% |
| Jemné odstíny | 25,0% | 16,7% |
| Vyvážená jemnost | 31,2% | 55,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 16,7% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 63,4% | 66,7% |
| Neutrální tóny | 17,1% | 20,0% |
| Tmavé tóny | 14,6% | 13,3% |
| Pastelové barvy | 4,9% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 37,5% | 27,8% |
| Vyvážená | 43,8% | 72,2% |
| Živobylé | 18,8% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,2% | 0,0% |
| Jemný | 12,5% | 16,7% |
| Vyvážený | 10,4% | 11,1% |
| Výrazný | 18,8% | 5,6% |
| Prohlášení | 54,2% | 66,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 2,1% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,5% | 11,1% |
| Vyvážená harmonie | 6,2% | 5,6% |
| Silná barevná jednotnost | 45,8% | 55,6% |
| Jednotná paleta | 33,3% | 27,8% |
Jaké jsou nejlepší díla Lothar Von Seebach měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait de Mme Céline Schn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait de Madame Daniel S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait d'homme âgé Bildni… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bouquet de lilas Fliederstr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Portrait d'homme à la pipe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hortensias | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait du Dr. Eugène Boec… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| S'uschénie Mädchen im Gras… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'Echoppe du cordonnier Sch… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Asile de vieillards à Saint… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Lothar Von Seebach?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 100,0% |
Kolik je denních návštěv u Lothar Von Seebach a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 200 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Lothar Von Seebach
Která díla od Lothar Von Seebach si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Marchand à la jambe de bois Hausierer (Titre attribué) s 200 návštěvami nebo 11% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Lothar Von Seebach na ArtsDot.com?
- 2 500 návštěv za dvanáct měsíců: 900 na stránce umělce a 1 600 u jeho děl.
Která díla Lothar Von Seebach nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Vyvážená (Intenzita barev) tvoří 72% prohlídek, ačkoliv představují pouze 44% katalogu.