Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Liberale Da Verona na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Liberale Da Verona: údaje v několika řádcích
Virgin and Child je hvězdou: 300 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 27% všech zobrazení umělce Liberale Da Verona. Následují Triumph of Chastity and Triumph of Love a Scene from a Novella. Součet prohlídek stránky umělce (1 400 prohlídek) a děl (700 prohlídek) činí celkem 2 100. Zájem klesl o 75% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (1 100 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Silná barevná jednotnost (Harmonie barev), což představuje 91% návštěv oproti 64% v katalogu.
Liberale Da Verona: 7 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Liberale Da Verona.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
800
300
Srp 2026
400
400
Zář 2026
200
0
Kdy jsou díla umělce Liberale Da Verona prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Liberale Da Verona ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klidná atmosféra
16,7%
42,9%
Dramatický
33,3%
14,3%
Romantický
16,7%
28,6%
Eterický
16,7%
14,3%
Klasické
16,7%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
50,0%
28,6%
Klidná
16,7%
42,9%
Melancholický
16,7%
28,6%
Závažný a tklivý
16,7%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
14,3%
9,1%
Měkké stínění
78,6%
90,9%
Střední jas
7,1%
0,0%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
0,0%
0,0%
Jemné odstíny
35,7%
36,4%
Vyvážená jemnost
42,9%
36,4%
Jasná barevná přítomnost
21,4%
27,3%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
7,1%
9,1%
Vyvážená
71,4%
63,6%
Živobylé
21,4%
27,3%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
0,0%
0,0%
Jemný
14,3%
0,0%
Vyvážený
21,4%
45,5%
Výrazný
14,3%
9,1%
Prohlášení
50,0%
45,5%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
7,1%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
7,1%
9,1%
Vyvážená harmonie
7,1%
0,0%
Silná barevná jednotnost
64,3%
90,9%
Jednotná paleta
14,3%
0,0%
Jaké jsou nejlepší díla Liberale Da Verona měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Scene from a Novella
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
St Sebastian
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St Sebastian (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nativity with Saint Jerome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Miniscalchi Altarpiece
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin and Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
Deposition of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madonna del Cardellino
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Dido's suicide
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Virgin and Child with T…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Jakými jazyky mluví publikum umělce Liberale Da Verona?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
italsky
800
72,7%
anglicky
300
27,3%
Kolik je denních návštěv u Liberale Da Verona a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
Den
Návštěvy
po 21 Zář
0
út 22 Zář
0
st 23 Zář
0
čt 24 Zář
0
pá 25 Zář
100
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
0
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
100
po 5 Říj
1 300
út 6 Říj
0
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
100
so 10 Říj
300
ne 11 Říj
0
po 12 Říj (předpověď)
1 600
út 13 Říj (předpověď)
0
st 14 Říj (předpověď)
0
čt 15 Říj (předpověď)
0
pá 16 Říj (předpověď)
300
so 17 Říj (předpověď)
400
ne 18 Říj (předpověď)
100
po 19 Říj (předpověď)
2 000
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
300
so 24 Říj (předpověď)
500
ne 25 Říj (předpověď)
200
po 26 Říj (předpověď)
2 400
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
400
so 31 Říj (předpověď)
500
ne 1 Lis (předpověď)
200
Časté dotazy o Liberale Da Verona
Která díla od Liberale Da Verona si lidé nejčastěji prohlížejí?
Nejprve Virgin and Child s 300 návštěvami nebo 27% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 7 děl.
Jak velké je publikum Liberale Da Verona na ArtsDot.com?
2 100 návštěv za dvanáct měsíců: 1 400 na stránce umělce a 700 u jeho děl.
Která díla Liberale Da Verona nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla s tagem Silná barevná jednotnost (Harmonie barev) tvoří 91% prohlídek, ačkoliv představují pouze 64% katalogu.