Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Laurits Tuxen na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Laurits Tuxen
Lidé otevírají Susanne in the Bath častěji než jakékoliv jiné dílo od Laurits Tuxen: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 29% všech zobrazení. Returning home a Wedding of Nicholas II doplňují pódiun. Laurits Tuxen celkem zaznamenal 1 000 návštěv, z toho 500 na stránce umělce a 500 u jednotlivých děl. Trend mírně klesá: v období Zář 2026 bylo o 60% méně návštěv než v období Srp 2026. Vrcholem byl Srp 2026 s 500 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Neutrální tóny (Barevná paleta) si připomíná 40% návštěv, přestože tvoří pouze 20% katalogu.
Top 6: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Laurits Tuxen
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 6 děl umělce Laurits Tuxen s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
Jaká je popularita stránky Laurits Tuxen měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 100 | 100 |
| Srp 2026 | 300 | 200 |
| Zář 2026 | 100 | 100 |
Jakou pozornost získávají díla Laurits Tuxen celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Laurits Tuxen?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 16,7% | 14,3% |
| Měkké stínění | 33,3% | 28,6% |
| Střední jas | 25,0% | 28,6% |
| Jasná rovnováha | 16,7% | 28,6% |
| Luminózní | 8,3% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 8,3% | 14,3% |
| Jemné odstíny | 58,3% | 57,1% |
| Vyvážená jemnost | 33,3% | 28,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 70,0% | 60,0% |
| Neutrální tóny | 20,0% | 40,0% |
| Pastelové barvy | 10,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 25,0% | 42,9% |
| Vyvážená | 66,7% | 42,9% |
| Živobylé | 8,3% | 14,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,3% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 8,3% | 14,3% |
| Výrazný | 16,7% | 0,0% |
| Prohlášení | 66,7% | 85,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 25,0% | 28,6% |
| Jemně promíchaná paleta | 33,3% | 28,6% |
| Vyvážená harmonie | 16,7% | 28,6% |
| Silná barevná jednotnost | 25,0% | 14,3% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Laurits Tuxen v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Returning home | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| From the Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| F. l. smiths | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Model in Sunshine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wedding of Nicholas II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Coronation of Nicholas II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The drowned | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Susanne in the Bath | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Artist's Mother and Dau… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The lifeboat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
V jakých jazycích je Laurits Tuxen čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| německy | 100 | 100,0% |
Jak vypadají denní návštěvy u Laurits Tuxen a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
Laurits Tuxen: rychlé odpovědi
Které dílo má u Laurits Tuxen nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Susanne in the Bath: 200 návštěv, což představuje 29% z celkového počtu zhlédnutí umělce Laurits Tuxen. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 6.
Kolik návštěv má Laurits Tuxen?
- 1 000 za posledních dvanáct měsíců, z toho 500 na stránce umělce a 500 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Laurits Tuxen, který lidé preferují?
- Ano, Neutrální tóny (Barevná paleta): 40% návštěv pro 20% katalogu.