Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Karl Wilhelm Bauerle na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Karl Wilhelm Bauerle: údaje v několika řádcích
Father and Child je hvězdou: 300 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 27% všech zobrazení umělce Karl Wilhelm Bauerle. Následují Gathering Red Berries a Cecile And Adela, Children Of George Drummond. Součet prohlídek stránky umělce (100 prohlídek) a děl (1 000 prohlídek) činí celkem 1 100. Zájem roste, počet návštěv se mezi Srp 2026 a Zář 2026 zvýšil o 150%. Nejlepší měsíc: Zář 2026 (500 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Tmavé tóny (Barevná paleta), což představuje 50% návštěv oproti 25% v katalogu.
Karl Wilhelm Bauerle: 8 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Karl Wilhelm Bauerle.
-
1
Father and Child
300 návštěv · 27,3%
-
2
Gathering Red Berries
200 návštěv · 18,2%
-
3
Cecile And Adela, Children Of George Drummond, 1884
100 návštěv · 9,1%
-
4
Boy at the Window
100 návštěv · 9,1%
-
5
Nursery life
100 návštěv · 9,1%
-
6
Poppy girl
100 návštěv · 9,1%
-
7
Graham Robertson as a Boy
100 návštěv · 9,1%
-
8
Mummy, See
100 návštěv · 9,1%
Kdy lidé navštěvují stránku Karl Wilhelm Bauerle?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 400 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 100 | 400 |
Kdy jsou díla umělce Karl Wilhelm Bauerle prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Karl Wilhelm Bauerle ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 23,1% | 36,4% |
| Měkké stínění | 30,8% | 36,4% |
| Střední jas | 23,1% | 18,2% |
| Jasná rovnováha | 23,1% | 9,1% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 7,7% | 9,1% |
| Jemné odstíny | 23,1% | 9,1% |
| Vyvážená jemnost | 53,8% | 45,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 15,4% | 36,4% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 50,0% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 25,0% | 50,0% |
| Neutrální tóny | 25,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 23,1% | 18,2% |
| Vyvážená | 69,2% | 81,8% |
| Živobylé | 7,7% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 15,4% | 9,1% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 15,4% | 0,0% |
| Prohlášení | 69,2% | 90,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 7,7% | 9,1% |
| Vyvážená harmonie | 7,7% | 9,1% |
| Silná barevná jednotnost | 61,5% | 45,5% |
| Jednotná paleta | 23,1% | 36,4% |
Jaké jsou nejlepší díla Karl Wilhelm Bauerle měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Picture Book | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Father and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 |
| Gathering Red Berries | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Graham Robertson as a Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Nursery life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Poppy girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mary anne herbert, mrs will… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boy at the Window | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cecile And Adela, Children… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mummy, See | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Karl Wilhelm Bauerle?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| švédsky | 100 | 100,0% |
Kolik je denních návštěv u Karl Wilhelm Bauerle a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 100 |
| so 26 Zář | 300 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 100 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 100 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Karl Wilhelm Bauerle
Která díla od Karl Wilhelm Bauerle si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Father and Child s 300 návštěvami nebo 27% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 8 děl.
Jak velké je publikum Karl Wilhelm Bauerle na ArtsDot.com?
- 1 100 návštěv za dvanáct měsíců: 100 na stránce umělce a 1 000 u jeho děl.
Která díla Karl Wilhelm Bauerle nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Tmavé tóny (Barevná paleta) tvoří 50% prohlídek, ačkoliv představují pouze 25% katalogu.