Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Josse Van Craesbeeck na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Josse Van Craesbeeck
Lidé otevírají The Lute Concert častěji než jakékoliv jiné dílo od Josse Van Craesbeeck: 500 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 24% všech zobrazení. A peasant grimacing with his arm in a sling a Drunkard doplňují pódiun. Josse Van Craesbeeck celkem zaznamenal 2 400 návštěv, z toho 400 na stránce umělce a 2 000 u jednotlivých děl. Vrcholem byl Čec 2026 s 2 400 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Vyvážená harmonie (Harmonie barev) si připomíná 29% návštěv, přestože tvoří pouze 15% katalogu.
Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Josse Van Craesbeeck
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce Josse Van Craesbeeck s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
The Lute Concert, 1650
500 návštěv · 23,8%
-
2
A peasant grimacing with his arm in a sling
300 návštěv · 14,3%
-
3
Drunkard, 1640
200 návštěv · 9,5%
-
4
Peasants in front of a Village Inn, 1640
100 návštěv · 4,8%
-
5
Three young men making music
100 návštěv · 4,8%
-
6
Young Children Playing a Game
100 návštěv · 4,8%
-
7
A Guardroom Interior with Soldiers playing Cards
100 návštěv · 4,8%
-
8
Soldiers and Women
100 návštěv · 4,8%
-
9
An interior with a doctor treating a patient
100 návštěv · 4,8%
-
10
The tax collector
100 návštěv · 4,8%
Jaká je popularita stránky Josse Van Craesbeeck měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 2 000 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jakou pozornost získávají díla Josse Van Craesbeeck celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Josse Van Craesbeeck?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 76,9% | 71,4% |
| Měkké stínění | 19,2% | 14,3% |
| Střední jas | 3,9% | 14,3% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 34,6% | 47,6% |
| Jemné odstíny | 23,1% | 4,8% |
| Vyvážená jemnost | 30,8% | 38,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 11,5% | 9,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 76,0% | 61,9% |
| Tmavé tóny | 20,0% | 28,6% |
| Monochromní | 4,0% | 9,5% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 50,0% | 47,6% |
| Vyvážená | 46,2% | 38,1% |
| Živobylé | 3,9% | 14,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 11,5% | 9,5% |
| Jemný | 42,3% | 47,6% |
| Vyvážený | 3,9% | 0,0% |
| Výrazný | 30,8% | 19,1% |
| Prohlášení | 11,5% | 23,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 15,4% | 28,6% |
| Silná barevná jednotnost | 50,0% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 34,6% | 38,1% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Josse Van Craesbeeck v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Drunkard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Peasants in front of a Vill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Temptation of Saint Ant… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lute Concert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Ecce Homo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The marriage contract | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A guardroom interior with s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An interior with a doctor t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior of a Tavern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Contract | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Josse Van Craesbeeck čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| německy | 300 | 60,0% |
| italsky | 200 | 40,0% |
Jak vypadají denní návštěvy u Josse Van Craesbeeck a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 300 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 100 |
| út 13 Říj | 200 |
| st 14 Říj (předpověď) | 400 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 400 |
| st 21 Říj (předpověď) | 500 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 200 |
| út 27 Říj (předpověď) | 500 |
| st 28 Říj (předpověď) | 500 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 200 |
| út 3 Lis (předpověď) | 500 |
Josse Van Craesbeeck: rychlé odpovědi
Které dílo má u Josse Van Craesbeeck nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to The Lute Concert: 500 návštěv, což představuje 24% z celkového počtu zhlédnutí umělce Josse Van Craesbeeck. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.
Kolik návštěv má Josse Van Craesbeeck?
- 2 400 za posledních dvanáct měsíců, z toho 400 na stránce umělce a 2 000 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Josse Van Craesbeeck, který lidé preferují?
- Ano, Vyvážená harmonie (Harmonie barev): 29% návštěv pro 15% katalogu.