Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Josef Karl Stieler na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Josef Karl Stieler: údaje v několika řádcích
Helene Sedlmayr je hvězdou: 500 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 26% všech zobrazení umělce Josef Karl Stieler. Následují Ludwig von Beethoven a Guardian angel at the brook. Součet prohlídek stránky umělce (300 prohlídek) a děl (1 500 prohlídek) činí celkem 1 800. Zájem roste, počet návštěv se mezi Srp 2026 a Zář 2026 zvýšil o 100%. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (1 200 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Nejtmavší (Jasnost světla), což představuje 74% návštěv oproti 32% v katalogu.
Josef Karl Stieler: 10 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Josef Karl Stieler.
-
1
Helene Sedlmayr, 1831
500 návštěv · 26,3%
-
2
Ludwig von Beethoven, 1820
300 návštěv · 15,8%
-
3
Guardian angel at the brook, 1831
200 návštěv · 10,5%
-
4
Ludwig van Beethoven, 1819
100 návštěv · 5,3%
-
5
A Lady of the Petre Family Playing the Guitar, 1820
100 návštěv · 5,3%
-
6
Johann Wolfgang von Goethe, 1828
100 návštěv · 5,3%
-
7
Amalie von Schintling, 1831
100 návštěv · 5,3%
-
8
Friederike Freiin Von Gumppenberg, 1845
100 návštěv · 5,3%
-
9
Maria Dietsch, 1850
100 návštěv · 5,3%
-
10
Duchess Marie Frederike Amalie of Oldenburg, Queen of Greece
100 návštěv · 5,3%
Kdy lidé navštěvují stránku Josef Karl Stieler?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 900 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 400 |
Kdy jsou díla umělce Josef Karl Stieler prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Josef Karl Stieler ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 32,0% | 73,7% |
| Měkké stínění | 38,0% | 21,1% |
| Střední jas | 24,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 6,0% | 5,3% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 42,0% | 79,0% |
| Jemné odstíny | 36,0% | 21,1% |
| Vyvážená jemnost | 18,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 81,0% | 94,1% |
| Neutrální tóny | 14,3% | 5,9% |
| Tmavé tóny | 4,8% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 58,0% | 89,5% |
| Vyvážená | 34,0% | 10,5% |
| Živobylé | 8,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,0% | 0,0% |
| Jemný | 10,0% | 5,3% |
| Vyvážený | 6,0% | 10,5% |
| Výrazný | 20,0% | 47,4% |
| Prohlášení | 58,0% | 36,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 20,0% | 47,4% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,0% | 21,1% |
| Vyvážená harmonie | 6,0% | 15,8% |
| Silná barevná jednotnost | 44,0% | 15,8% |
| Jednotná paleta | 20,0% | 0,0% |
Jaké jsou nejlepší díla Josef Karl Stieler měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Beethoven with the manuscri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of the Family of J… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nanette Heineová | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maria Amalia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Maria Augusta,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| King Max I. Joseph in Coron… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Helene Sedlmayr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Queen Therese of Bavaria in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bildnis Prinzessin Amalie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Josef Karl Stieler?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| německy | 400 | 100,0% |
Kolik je denních návštěv u Josef Karl Stieler a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 500 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 200 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 200 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 200 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Josef Karl Stieler
Která díla od Josef Karl Stieler si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Helene Sedlmayr s 500 návštěvami nebo 26% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Josef Karl Stieler na ArtsDot.com?
- 1 800 návštěv za dvanáct měsíců: 300 na stránce umělce a 1 500 u jeho děl.
Která díla Josef Karl Stieler nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Nejtmavší (Jasnost světla) tvoří 74% prohlídek, ačkoliv představují pouze 32% katalogu.