Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Joseph Decker na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Joseph Decker: údaje v několika řádcích
Gooseberries je hvězdou: 300 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 20% všech zobrazení umělce Joseph Decker. Následují Strawberries Spilling Out of a Box a Upset. Součet prohlídek stránky umělce (200 prohlídek) a děl (1 200 prohlídek) činí celkem 1 400. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (800 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Střední jas (Jasnost světla), což představuje 67% návštěv oproti 25% v katalogu.
Joseph Decker: 10 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Joseph Decker.
-
1
Gooseberries, 1896
300 návštěv · 20,0%
-
2
Strawberries Spilling Out of a Box
200 návštěv · 13,3%
-
3
Upset, 1884
100 návštěv · 6,7%
-
4
Pears
100 návštěv · 6,7%
-
5
Still Life with Strawberries and Ostrich Egg Cup, 1890
100 návštěv · 6,7%
-
6
Strawberries in a Cut Glass Bowl, 1907
100 návštěv · 6,7%
-
7
Still Life with Grapes and Pears
100 návštěv · 6,7%
-
8
Strawberries Spilling Out of an Overturned Box
100 návštěv · 6,7%
-
9
Strawberries in a Clear Bowl
100 návštěv · 6,7%
-
10
Hard Candy
100 návštěv · 6,7%
Kdy lidé navštěvují stránku Joseph Decker?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 300 |
| Čec 2026 | 200 | 600 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 300 |
Kdy jsou díla umělce Joseph Decker prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Joseph Decker ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 36,4% | 13,3% |
| Měkké stínění | 22,7% | 13,3% |
| Střední jas | 25,0% | 66,7% |
| Jasná rovnováha | 9,1% | 0,0% |
| Luminózní | 6,8% | 6,7% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 31,8% | 33,3% |
| Jemné odstíny | 38,6% | 33,3% |
| Vyvážená jemnost | 22,7% | 26,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,8% | 6,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 62,9% | 58,3% |
| Neutrální tóny | 22,9% | 16,7% |
| Tmavé tóny | 14,3% | 25,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 45,5% | 53,3% |
| Vyvážená | 43,2% | 26,7% |
| Živobylé | 11,4% | 20,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 11,4% | 6,7% |
| Jemný | 11,4% | 26,7% |
| Vyvážený | 15,9% | 0,0% |
| Výrazný | 13,6% | 0,0% |
| Prohlášení | 47,7% | 66,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 15,9% | 13,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 13,6% | 20,0% |
| Vyvážená harmonie | 15,9% | 20,0% |
| Silná barevná jednotnost | 47,7% | 26,7% |
| Jednotná paleta | 6,8% | 20,0% |
Jaké jsou nejlepší díla Joseph Decker měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Geniu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Roasting Apples | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ripening Pears | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Red Admiral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Strawberries | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plums in a Basket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Strawberries in a Basket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Upset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Crab Apples… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Strawberrie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Joseph Decker?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denních návštěv u Joseph Decker a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj | 200 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Joseph Decker
Která díla od Joseph Decker si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Gooseberries s 300 návštěvami nebo 20% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Joseph Decker na ArtsDot.com?
- 1 400 návštěv za dvanáct měsíců: 200 na stránce umělce a 1 200 u jeho děl.
Která díla Joseph Decker nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Střední jas (Jasnost světla) tvoří 67% prohlídek, ačkoliv představují pouze 25% katalogu.