Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Joseph Crawhall na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Joseph Crawhall: údaje v několika řádcích
A Lincolnshire Pasture je hvězdou: 200 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 40% všech zobrazení umělce Joseph Crawhall. Následují Pigs a The Circus. Součet prohlídek stránky umělce (200 prohlídek) a děl (500 prohlídek) činí celkem 700. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (500 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Silná barevná jednotnost (Harmonie barev), což představuje 100% návštěv oproti 55% v katalogu.
Joseph Crawhall: 4 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Joseph Crawhall.
Kdy lidé navštěvují stránku Joseph Crawhall?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 400 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Joseph Crawhall prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Joseph Crawhall ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 9,1% | 20,0% |
| Měkké stínění | 9,1% | 20,0% |
| Střední jas | 54,5% | 40,0% |
| Jasná rovnováha | 27,3% | 20,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 9,1% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 36,4% | 20,0% |
| Vyvážená jemnost | 36,4% | 60,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 18,2% | 20,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 55,6% | 60,0% |
| Zemité tóny | 33,3% | 20,0% |
| Tmavé tóny | 11,1% | 20,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 9,1% | 0,0% |
| Vyvážená | 72,7% | 80,0% |
| Živobylé | 18,2% | 20,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 9,1% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 9,1% | 20,0% |
| Výrazný | 27,3% | 20,0% |
| Prohlášení | 54,5% | 60,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 9,1% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 18,2% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 9,1% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 54,5% | 100,0% |
| Jednotná paleta | 9,1% | 0,0% |
Jaké jsou nejlepší díla Joseph Crawhall měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape with Cattle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The White Drake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Lincolnshire Pasture | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| James Guthrie at His Easel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Forge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pigeons on the Roof | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Milkmaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pigs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Oxen Ploughing, Tangier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Duckpond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Joseph Crawhall?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denních návštěv u Joseph Crawhall a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 100 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 200 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 200 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Joseph Crawhall
Která díla od Joseph Crawhall si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve A Lincolnshire Pasture s 200 návštěvami nebo 40% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 4 děl.
Jak velké je publikum Joseph Crawhall na ArtsDot.com?
- 700 návštěv za dvanáct měsíců: 200 na stránce umělce a 500 u jeho děl.
Která díla Joseph Crawhall nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Silná barevná jednotnost (Harmonie barev) tvoří 100% prohlídek, ačkoliv představují pouze 55% katalogu.