Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Joseph Baker Fountain na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Joseph Baker Fountain
Lidé otevírají Briggate, Knaresborough častěji než jakékoliv jiné dílo od Joseph Baker Fountain: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 19% všech zobrazení. Lingerfield School a Landscape with Church doplňují pódiun. Joseph Baker Fountain celkem zaznamenal 1 600 návštěv, z toho 500 na stránce umělce a 1 100 u jednotlivých děl. Vrcholem byl Čec 2026 s 1 500 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Výrazný (Kontrast) si připomíná 56% návštěv, přestože tvoří pouze 29% katalogu.
Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Joseph Baker Fountain
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce Joseph Baker Fountain s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Briggate, Knaresborough, 1916
300 návštěv · 18,8%
-
2
Lingerfield School
200 návštěv · 12,5%
-
3
Landscape with Church
200 návštěv · 12,5%
-
4
From the Castle Yard, Knaresborough
200 návštěv · 12,5%
-
5
The Moat, Knaresborough (The Battlers)
200 návštěv · 12,5%
-
6
Holgate's Skin Works
100 návštěv · 6,2%
-
7
Castle Yard, Knaresborough
100 návštěv · 6,2%
-
8
Knaresborough Market
100 návštěv · 6,2%
-
9
On the Railings
100 návštěv · 6,2%
-
10
From Afar
100 návštěv · 6,2%
Jaká je popularita stránky Joseph Baker Fountain měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 1 100 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Jakou pozornost získávají díla Joseph Baker Fountain celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Joseph Baker Fountain?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 9,7% | 0,0% |
| Střední jas | 22,6% | 31,2% |
| Jasná rovnováha | 61,3% | 68,8% |
| Luminózní | 6,5% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 12,9% | 6,2% |
| Jemné odstíny | 48,4% | 62,5% |
| Vyvážená jemnost | 29,0% | 12,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 9,7% | 18,8% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 6,5% | 0,0% |
| Vyvážená | 74,2% | 75,0% |
| Živobylé | 19,4% | 25,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 16,1% | 0,0% |
| Vyvážený | 12,9% | 12,5% |
| Výrazný | 29,0% | 56,2% |
| Prohlášení | 41,9% | 31,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 25,8% | 18,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,9% | 12,5% |
| Vyvážená harmonie | 22,6% | 31,2% |
| Silná barevná jednotnost | 38,7% | 37,5% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Joseph Baker Fountain v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape with Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bricks, Pots and Rhubarb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Westham Lane, Barford, Warw… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kilnsey Show | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Through a Dale's Barn (Brid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| From Westham Lane, Barford,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crag Lane, Knaresborough | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Moat, Knaresborough (Th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Lingerfield Quarries | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Finkle Street Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Joseph Baker Fountain čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 100,0% |
Jak vypadají denní návštěvy u Joseph Baker Fountain a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 400 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
Joseph Baker Fountain: rychlé odpovědi
Které dílo má u Joseph Baker Fountain nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Briggate, Knaresborough: 300 návštěv, což představuje 19% z celkového počtu zhlédnutí umělce Joseph Baker Fountain. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.
Kolik návštěv má Joseph Baker Fountain?
- 1 600 za posledních dvanáct měsíců, z toho 500 na stránce umělce a 1 100 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Joseph Baker Fountain, který lidé preferují?
- Ano, Výrazný (Kontrast): 56% návštěv pro 29% katalogu.