Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Joris Hoefnagel (Georg Hoefnagel) na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Joris Hoefnagel (Georg Hoefnagel)
Lidé otevírají A Fête at Bermondsey or A Marriage Feast at Bermondsey. častěji než jakékoliv jiné dílo od Joris Hoefnagel (Georg Hoefnagel): 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 38% všech zobrazení. Elizabeth I and the Three Goddesses a Eger g doplňují pódiun. Joris Hoefnagel (Georg Hoefnagel) celkem zaznamenal 700 návštěv, z toho 0 na stránce umělce a 700 u jednotlivých děl. Vrcholem byl Čec 2026 s 700 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Prohlášení (Kontrast) si připomíná 100% návštěv, přestože tvoří pouze 64% katalogu.
Top 3: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Joris Hoefnagel (Georg Hoefnagel)
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 3 děl umělce Joris Hoefnagel (Georg Hoefnagel) s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
Jaká je popularita stránky Joris Hoefnagel (Georg Hoefnagel) měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 700 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jakou pozornost získávají díla Joris Hoefnagel (Georg Hoefnagel) celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Joris Hoefnagel (Georg Hoefnagel)?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 18,2% | 37,5% |
| Střední jas | 27,3% | 62,5% |
| Jasná rovnováha | 45,5% | 0,0% |
| Luminózní | 9,1% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 27,3% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 27,3% | 62,5% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 45,5% | 37,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 30,0% | 37,5% |
| Neutrální tóny | 40,0% | 25,0% |
| Tmavé tóny | 10,0% | 37,5% |
| Přírodní motivy | 20,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 36,4% | 37,5% |
| Vyvážená | 27,3% | 62,5% |
| Živobylé | 36,4% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 9,1% | 0,0% |
| Jemný | 9,1% | 0,0% |
| Vyvážený | 18,2% | 0,0% |
| Výrazný | 0,0% | 0,0% |
| Prohlášení | 63,6% | 100,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 18,2% | 37,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 9,1% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 36,4% | 62,5% |
| Jednotná paleta | 36,4% | 0,0% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Joris Hoefnagel (Georg Hoefnagel) v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diana and Actaeon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Amersfoort | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elizabeth I and the Three G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| A Fête at Bermondsey or A M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| View of Candia and Corfu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| San Sebastián | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eger g | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Granada and Albaicin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Agria | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Joris Hoefnagel (Georg Hoefnagel) čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy u Joris Hoefnagel (Georg Hoefnagel) a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 100 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Joris Hoefnagel (Georg Hoefnagel): rychlé odpovědi
Které dílo má u Joris Hoefnagel (Georg Hoefnagel) nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to A Fête at Bermondsey or A Marriage Feast at Bermondsey.: 300 návštěv, což představuje 38% z celkového počtu zhlédnutí umělce Joris Hoefnagel (Georg Hoefnagel). Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 3.
Kolik návštěv má Joris Hoefnagel (Georg Hoefnagel)?
- 700 za posledních dvanáct měsíců, z toho 0 na stránce umělce a 700 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Joris Hoefnagel (Georg Hoefnagel), který lidé preferují?
- Ano, Prohlášení (Kontrast): 100% návštěv pro 64% katalogu.