Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce John Thomas Richardson na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro John Thomas Richardson
Lidé otevírají Bowl and Apples častěji než jakékoliv jiné dílo od John Thomas Richardson: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 20% všech zobrazení. Cottage near Marlborough, Falmouth a The Woodcutter's Cottage, Prislow, Falmouth doplňují pódiun. John Thomas Richardson celkem zaznamenal 1 300 návštěv, z toho 600 na stránce umělce a 700 u jednotlivých děl. Trend roste: v období Říj 2026 bylo o 50% více návštěv než v období Zář 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 800 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Klidný (Kontrast) si připomíná 20% návštěv, přestože tvoří pouze 8% katalogu.
Top 9: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce John Thomas Richardson
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 9 děl umělce John Thomas Richardson s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Bowl and Apples, 1915
200 návštěv · 20,0%
-
2
Cottage near Marlborough, Falmouth, 1913
100 návštěv · 10,0%
-
3
The Woodcutter's Cottage, Prislow, Falmouth, 1917
100 návštěv · 10,0%
-
4
The Swamp, Cuckoo Mills, Falmouth, 1907
100 návštěv · 10,0%
-
5
Willows, Cuckoo Mill, Swanpool, Falmouth, 1909
100 návštěv · 10,0%
-
6
Path from Cuckoo Mills to Swanpool, Falmouth, 1909
100 návštěv · 10,0%
-
7
The Manor Yard, the Bar, Falmouth, 1927
100 návštěv · 10,0%
-
8
Madeira Walk with Japanese Knotweed, Falmouth
100 návštěv · 10,0%
-
9
The Bar Pool and Boat Building Yard at Low Tide, Falmouth, 1912
100 návštěv · 10,0%
Jaká je popularita stránky John Thomas Richardson měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 500 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 200 |
| Říj 2026 | 300 | 0 |
Jakou pozornost získávají díla John Thomas Richardson celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky John Thomas Richardson?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 38,5% | 50,0% |
| Měkké stínění | 23,1% | 20,0% |
| Střední jas | 30,8% | 20,0% |
| Jasná rovnováha | 7,7% | 10,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 23,1% | 20,0% |
| Jemné odstíny | 38,5% | 40,0% |
| Vyvážená jemnost | 38,5% | 40,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 38,5% | 40,0% |
| Vyvážená | 61,5% | 60,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 7,7% | 20,0% |
| Jemný | 23,1% | 20,0% |
| Vyvážený | 30,8% | 40,0% |
| Výrazný | 23,1% | 10,0% |
| Prohlášení | 15,4% | 10,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 15,4% | 10,0% |
| Silná barevná jednotnost | 84,6% | 90,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce John Thomas Richardson v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Woodcutter's Cottage, P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Low Tide, St Michael's Mount | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Path from Cuckoo Mills to S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Willows, Cuckoo Mill, Swanp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Field Path, Penmere Hill, F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vase with White Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bar Pool and Boat Build… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Cottage near Marlborough, F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Manor Yard, the Bar, Fa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Orchard at Prislow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je John Thomas Richardson čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 100,0% |
Jak vypadají denní návštěvy u John Thomas Richardson a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 200 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
John Thomas Richardson: rychlé odpovědi
Které dílo má u John Thomas Richardson nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Bowl and Apples: 200 návštěv, což představuje 20% z celkového počtu zhlédnutí umělce John Thomas Richardson. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 9.
Kolik návštěv má John Thomas Richardson?
- 1 300 za posledních dvanáct měsíců, z toho 600 na stránce umělce a 700 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od John Thomas Richardson, který lidé preferují?
- Ano, Klidný (Kontrast): 20% návštěv pro 8% katalogu.