John RuskinStatistiky návštěvnosti a nejvyhledávanější díla
1819
–
1900
Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce John Ruskin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Krátká verze pro John Ruskin
Lidé otevírají The Walls of Lucerne častěji než jakékoliv jiné dílo od John Ruskin: 700 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 16% všech zobrazení. Ravine at Maglans, Valley of Cluse a Architectural Notebook ‘Door Book’ (p21) doplňují pódiun. John Ruskin celkem zaznamenal 10 500 návštěv, z toho 7 000 na stránce umělce a 3 500 u jednotlivých děl. Trend roste: v období Říj 2026 bylo o 171% více návštěv než v období Zář 2026. Vrcholem byl Říj 2026 s 5 700 návštěvami. Webové stránky byly čteny v španělsky (36%), anglicky (26%) a francouzsky (15%). Publikum je rozmístěno v Francie (15%), Spojené království (11%) a Kolumbie (9%). Počet návštěv rozdělený podle počítače (54%), telefony (44%) a tablety (2%). Jedna kategorie vyčnívá: Pokojný (Emoční náboj) si připomíná 40% návštěv, přestože tvoří pouze 8% katalogu.
Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce John Ruskin
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce John Ruskin s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
Jaká je popularita stránky John Ruskin měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
800
1 500
Srp 2026
100
200
Zář 2026
1 400
700
Říj 2026
4 700
1 000
Jakou pozornost získávají díla John Ruskin celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky John Ruskin?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Nostalgický
32,0%
32,3%
Pokojný
20,0%
41,9%
Klasické
12,0%
9,7%
Přírodní
12,0%
9,7%
Eterický
16,0%
3,2%
Dramatický
8,0%
0,0%
Inspirační
0,0%
3,2%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
41,7%
13,3%
Pokojný
8,3%
40,0%
Eterický
20,8%
6,7%
Dramatický
8,3%
13,3%
Melancholický
8,3%
6,7%
Duchovní
4,2%
10,0%
Nostalgický
8,3%
0,0%
Závažný a tklivý
0,0%
6,7%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
8,0%
0,0%
Měkké stínění
8,0%
11,6%
Střední jas
22,0%
39,5%
Jasná rovnováha
30,0%
25,6%
Luminózní
32,0%
23,3%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
46,0%
32,6%
Jemné odstíny
36,0%
55,8%
Vyvážená jemnost
16,0%
9,3%
Jasná barevná přítomnost
2,0%
2,3%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
62,5%
70,3%
Monochromní
20,0%
13,5%
Zemité tóny
12,5%
13,5%
Tmavé tóny
2,5%
2,7%
Pastelové barvy
2,5%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
28,0%
18,6%
Vyvážená
62,0%
67,4%
Živobylé
10,0%
14,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
40,0%
60,5%
Jemný
26,0%
11,6%
Vyvážený
6,0%
9,3%
Výrazný
16,0%
14,0%
Prohlášení
12,0%
4,7%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
10,0%
18,6%
Jemně promíchaná paleta
4,0%
16,3%
Vyvážená harmonie
8,0%
2,3%
Silná barevná jednotnost
28,0%
18,6%
Jednotná paleta
50,0%
44,2%
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce John Ruskin v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Trevi Fountain
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Ravine at Maglans, Valley o…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
Aiguille Charmoz, Chamounix
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
The Casa Loredan, Venice
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Architectural Notebook ‘Doo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Mont Dauphiny, near Chartre…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
Fribourg
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
North West Porch of St Mark
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Walls of Lucerne
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
400
Ca d
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Telefony, tablety nebo počítače: jak je John Ruskin vnímán/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
5 700
54,3%
telefony
4 600
43,8%
tablety
200
1,9%
V jakých jazycích je John Ruskin čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
španělsky
1 700
36,2%
anglicky
1 200
25,5%
francouzsky
700
14,9%
německy
400
8,5%
korejsky
200
4,3%
španělsky
100
2,1%
italsky
100
2,1%
polsky
100
2,1%
slovensky
100
2,1%
švédsky
100
2,1%
Jak vypadají denní návštěvy u John Ruskin a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Den
Návštěvy
ne 18 Říj
400
po 19 Říj
400
út 20 Říj
200
st 21 Říj
400
čt 22 Říj
900
pá 23 Říj
100
so 24 Říj
600
ne 25 Říj
200
po 26 Říj
200
út 27 Říj
100
st 28 Říj
700
čt 29 Říj
200
pá 30 Říj
100
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
400
po 2 Lis
500
út 3 Lis
100
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis
200
so 7 Lis
100
ne 8 Lis (předpověď)
100
po 9 Lis (předpověď)
100
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
100
čt 12 Lis (předpověď)
100
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
100
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
čt 26 Lis (předpověď)
0
pá 27 Lis (předpověď)
0
so 28 Lis (předpověď)
0
John Ruskin: rychlé odpovědi
Které dílo má u John Ruskin nejvyšší počet zhlédnutí?
Je to The Walls of Lucerne: 700 návštěv, což představuje 16% z celkového počtu zhlédnutí umělce John Ruskin. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.
Kolik návštěv má John Ruskin?
10 500 za posledních dvanáct měsíců, z toho 7 000 na stránce umělce a 3 500 u jednotlivých děl.
Prohlížejí se lidé na díla John Ruskin na telefonu nebo na počítači?
Obě: podíl návštěv podle počítače (54%), telefony (44%) a tablety (2%); vede počítače s podílem 54%.
Čtou si lidé o John Ruskin v několika jazycích?
Ano: španělsky (36%), anglicky (26%) a francouzsky (15%). Nejčastější jazyk je španělsky s podílem 36%.
Existuje nějaký druh díla od John Ruskin, který lidé preferují?
Ano, Pokojný (Emoční náboj): 40% návštěv pro 8% katalogu.