Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce John Moore Of Ipswich na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro John Moore Of Ipswich
Lidé otevírají River Orwell from the Strand, Suffolk častěji než jakékoliv jiné dílo od John Moore Of Ipswich: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 13% všech zobrazení. Lindisfarne a Lane and Cottage, Wherstead Road, Ipswich doplňují pódiun. John Moore Of Ipswich celkem zaznamenal 1 700 návštěv, z toho 400 na stránce umělce a 1 300 u jednotlivých děl. Trend roste: v období Zář 2026 bylo o 100% více návštěv než v období Srp 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 1 100 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Jasná rovnováha (Jasnost světla) si připomíná 60% návštěv, přestože tvoří pouze 30% katalogu.
Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce John Moore Of Ipswich
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce John Moore Of Ipswich s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
River Orwell from the Strand, Suffolk, 1883
200 návštěv · 13,3%
-
2
Lindisfarne, 1888
200 návštěv · 13,3%
-
3
Lane and Cottage, Wherstead Road, Ipswich, 1902
200 návštěv · 13,3%
-
4
Seascape, 1902
200 návštěv · 13,3%
-
5
Shipping at Harbour Mouth, 1902
100 návštěv · 6,7%
-
6
Ipswich Docks with Distant Conflagration, 1879
100 návštěv · 6,7%
-
7
Lane and Cottage
100 návštěv · 6,7%
-
8
Evening Landscape
100 návštěv · 6,7%
-
9
Slaughden Quay, Suffolk, 1883
100 návštěv · 6,7%
-
10
Northumberland Coast, 1880
100 návštěv · 6,7%
Jaká je popularita stránky John Moore Of Ipswich měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 200 |
| Čec 2026 | 200 | 900 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 100 |
Jakou pozornost získávají díla John Moore Of Ipswich celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky John Moore Of Ipswich?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 14,0% | 6,7% |
| Měkké stínění | 18,6% | 13,3% |
| Střední jas | 34,9% | 20,0% |
| Jasná rovnováha | 30,2% | 60,0% |
| Luminózní | 2,3% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 20,9% | 6,7% |
| Jemné odstíny | 25,6% | 20,0% |
| Vyvážená jemnost | 32,6% | 53,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 20,9% | 20,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 39,5% | 66,7% |
| Zemité tóny | 39,5% | 13,3% |
| Tmavé tóny | 15,8% | 20,0% |
| Pastelové barvy | 5,3% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 25,6% | 6,7% |
| Vyvážená | 53,5% | 60,0% |
| Živobylé | 20,9% | 33,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 9,3% | 0,0% |
| Jemný | 14,0% | 33,3% |
| Vyvážený | 11,6% | 13,3% |
| Výrazný | 25,6% | 13,3% |
| Prohlášení | 39,5% | 40,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 4,7% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 7,0% | 6,7% |
| Vyvážená harmonie | 2,3% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 60,5% | 53,3% |
| Jednotná paleta | 25,6% | 40,0% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce John Moore Of Ipswich v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Moore & Sons Bracket Clock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Girl at a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cottage in a Wood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonlit Scene and Footbridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Capture of the Slaver ‘… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonlit Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Cattle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lindisfarne Castle and Abbe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Distant View of an Estuary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonlit River Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je John Moore Of Ipswich čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| dánsky | 100 | 100,0% |
Jak vypadají denní návštěvy u John Moore Of Ipswich a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
John Moore Of Ipswich: rychlé odpovědi
Které dílo má u John Moore Of Ipswich nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to River Orwell from the Strand, Suffolk: 200 návštěv, což představuje 13% z celkového počtu zhlédnutí umělce John Moore Of Ipswich. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.
Kolik návštěv má John Moore Of Ipswich?
- 1 700 za posledních dvanáct měsíců, z toho 400 na stránce umělce a 1 300 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od John Moore Of Ipswich, který lidé preferují?
- Ano, Jasná rovnováha (Jasnost světla): 60% návštěv pro 30% katalogu.