Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce John Frederick Herring Sr. na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
John Frederick Herring Sr. v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce John Frederick Herring Sr. na ArtsDot.com dílo Mazeppa Pursued by Wolves: 200 návštěv, což představuje 6% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Two Horses with a Foal, by a Fence a Streatlam Stud, Mares and Foals. Celkem bylo zaznamenáno 3 800 návštěv u John Frederick Herring Sr.: 600 návštěv stránky umělce a 3 200 návštěv stránek jednotlivých děl. Zánikající pozornost roste: počet návštěv vzrostl o 150% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 3 100 návštěvami. Uživatelé prohlížejí na počítače (89%) a telefony (11%). Návštěvníci mají sklon k Zemité tóny (Barevná paleta): 80% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 64% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených děl umělce John Frederick Herring Sr.
Toto je 10 děl umělce John Frederick Herring Sr., která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
-
1
Mazeppa Pursued by Wolves
200 návštěv · 5,9%
-
2
Two Horses with a Foal, by a Fence
200 návštěv · 5,9%
-
3
Streatlam Stud, Mares and Foals
200 návštěv · 5,9%
-
4
Two cats
200 návštěv · 5,9%
-
5
Sir Mark Wood with his dark brown filly Vespa, winner of the Oaks in 1833, her trainer H Scott and a groom with a grey hack
100 návštěv · 2,9%
-
6
Mr. Ridsdale and Mr. Gully's St. Giles with William Scott Up
100 návštěv · 2,9%
-
7
A Gray Arab Mare outside a Stable in an Extensive River Landscape
100 návštěv · 2,9%
-
8
Our Nell, A Bay Racehorse in a Stable
100 návštěv · 2,9%
-
9
Three horses at a water trough
100 návštěv · 2,9%
-
10
The Bay Stallion Jack Spigot
100 návštěv · 2,9%
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku John Frederick Herring Sr.?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 2 900 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 300 | 200 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora John Frederick Herring Sr.?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci John Frederick Herring Sr.?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 12,0% | 11,8% |
| Měkké stínění | 42,0% | 38,2% |
| Střední jas | 22,0% | 26,5% |
| Jasná rovnováha | 24,0% | 23,5% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 6,0% | 17,6% |
| Jemné odstíny | 30,0% | 29,4% |
| Vyvážená jemnost | 36,0% | 32,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 28,0% | 17,6% |
| Sytá barva | 0,0% | 2,9% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 64,4% | 80,0% |
| Neutrální tóny | 17,8% | 12,0% |
| Tmavé tóny | 17,8% | 4,0% |
| Metalické tóny | 0,0% | 4,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 12,0% | 20,6% |
| Vyvážená | 58,0% | 55,9% |
| Živobylé | 30,0% | 23,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,0% | 2,9% |
| Jemný | 20,0% | 23,5% |
| Vyvážený | 14,0% | 14,7% |
| Výrazný | 28,0% | 17,6% |
| Prohlášení | 34,0% | 41,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 2,0% | 5,9% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,0% | 5,9% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 11,8% |
| Silná barevná jednotnost | 60,0% | 55,9% |
| Jednotná paleta | 22,0% | 20,6% |
Která díla umělce John Frederick Herring Sr. jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mazeppa Pursued by Wolves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| A Letter of Intent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black Tom, a black hunter,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Feeding the Arab | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Village Blacksmith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farmyard Friends | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Manuella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ducks and Ducklings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Gray Arab Mare outside a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| On the Scent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení používají návštěvníci John Frederick Herring Sr.?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 400 | 89,5% |
| telefony | 400 | 10,5% |
Jakými jazyky se používají návštěvníci John Frederick Herring Sr.?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| italsky | 100 | 100,0% |
Kolik návštěv má John Frederick Herring Sr. denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 100 |
| st 14 Říj | 100 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 100 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 100 |
| st 4 Lis (předpověď) | 100 |
Otázky týkající se John Frederick Herring Sr. na ArtsDot.com
Která díla umělce John Frederick Herring Sr. jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je Mazeppa Pursued by Wolves se 200 návštěvami (6% všech zobrazení umělce John Frederick Herring Sr.). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na John Frederick Herring Sr. na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a John Frederick Herring Sr. celkem 3 800 návštěv: 600 na stránce umělce a 3 200 na stránkách jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních se pohybují návštěvníci John Frederick Herring Sr.?
- Většinou na počítače (89%) a telefony (11%): 89% návštěv pochází z zařízení počítače.
Jaké díla preferují návštěvníci John Frederick Herring Sr.?
- Preferují Zemité tóny (Barevná paleta): 80% návštěv oproti 64% v katalogu umělce.