Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce John Finnie na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
John Finnie v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce John Finnie na ArtsDot.com dílo Snowdon from Capel Curig: 1 300 návštěv, což představuje 72% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Chester with St John's Church a Maids of All Work. Celkem bylo zaznamenáno 2 000 návštěv u John Finnie: 800 návštěv stránky umělce a 1 200 návštěv stránek jednotlivých děl. Zánikající pozornost roste: počet návštěv vzrostl o 700% v období od Zář 2026 do Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 800 návštěvami. Návštěvníci mají sklon k Přírodní (Atmosféra): 100% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 20% katalogu umělce.
6 nejvíce prohlížených děl umělce John Finnie
Toto je 6 děl umělce John Finnie, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
-
1
Snowdon from Capel Curig, 1870
1 300 návštěv · 72,2%
-
2
Chester with St John's Church, 1879
100 návštěv · 5,6%
-
3
Maids of All Work, 1865
100 návštěv · 5,6%
-
4
A Member of the Naval Reserve, 1862
100 návštěv · 5,6%
-
5
The River, 1907
100 návštěv · 5,6%
-
6
Moel Siabod, from Capel Curig, 1860
100 návštěv · 5,6%
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku John Finnie?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 400 |
| Srp 2026 | 300 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 800 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora John Finnie?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci John Finnie?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Přírodní | 20,0% | 100,0% |
| Pokojný | 60,0% | 0,0% |
| Nostalgický | 20,0% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,5% | 0,0% |
| Měkké stínění | 31,8% | 5,6% |
| Střední jas | 54,5% | 83,3% |
| Jasná rovnováha | 9,1% | 11,1% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 18,2% | 5,6% |
| Jemné odstíny | 40,9% | 83,3% |
| Vyvážená jemnost | 13,6% | 5,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 27,3% | 5,6% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 22,2% | 82,3% |
| Zemité tóny | 50,0% | 11,8% |
| Tmavé tóny | 22,2% | 0,0% |
| Pastelové barvy | 5,6% | 5,9% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 31,8% | 11,1% |
| Vyvážená | 40,9% | 83,3% |
| Živobylé | 27,3% | 5,6% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 13,6% | 0,0% |
| Výrazný | 18,2% | 11,1% |
| Prohlášení | 68,2% | 88,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 18,2% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 9,1% | 5,6% |
| Vyvážená harmonie | 18,2% | 5,6% |
| Silná barevná jednotnost | 36,4% | 83,3% |
| Jednotná paleta | 18,2% | 5,6% |
Která díla umělce John Finnie jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Snowdon from Capel Curig | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 |
| A Member of the Naval Reser… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gathering Wild Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunshine and Cloud, View ne… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moel Siabod, from Capel Cur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Member of the Naval Reser… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Moel Siabod, from Capel Cur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maids of All Work | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maids of All Work | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset at Pangbourne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky se používají návštěvníci John Finnie?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik návštěv má John Finnie denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 300 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 300 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 100 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 300 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 100 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se John Finnie na ArtsDot.com
Která díla umělce John Finnie jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je Snowdon from Capel Curig se 1 300 návštěvami (72% všech zobrazení umělce John Finnie). Výše uvedené pořadí obsahuje 6 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na John Finnie na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a John Finnie celkem 2 000 návštěv: 800 na stránce umělce a 1 200 na stránkách jednotlivých děl.
Jaké díla preferují návštěvníci John Finnie?
- Preferují Přírodní (Atmosféra): 100% návštěv oproti 20% v katalogu umělce.